İstanbul’da Dans Etmek İçin En İyi 7 Mekan

İstanbul’da dans etmek için güzel mekanlar bulamıyor ve içinizdeki enerjiyi sevdiklerinizle doya doya dans ederek atmak istiyorsanız sizin için birbirinden iyi mekanları listeledik. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde yer alan ve keyifli vakit geçirebileceğiniz, şehir stresini atabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz dans mekanlarını görmek için yazımızı okuyabilirsiniz. İşte İstanbul’da dans etmek için en güzel mekanlar.

Cue İstiklal

  • Tarihi yarımada manzarasına sahip bu mekan, dj performanslarıyla gönlünüzce dans edebileceğiniz en iyi yerlerden biri. Beyoğlu gibi oldukça merkezi bir yerde bulunması ve tüm gece muhteşem müziklerle dans isteğinizi körüklemesi ise bu mekanı ideal dans mekanları arasına yerleştiriyor.

adres: Tomtom Mahallesi, Yeniçarşı Caddesi, No 38, Kat 4, Beyoğlu, İstanbul

https://nerde.co/cue-istiklal/

Minimüzikhol

  • Küçük olmasına rağmen keyifli vakit geçirebileceğiniz dans mekanlarından biri olan Minimüzikhol, sevdiklerinizle gidip kimseyi umursamadan dans edebileceğiniz bir mekan.

adres: Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Soğancı Sokak, Cihangir Palas, No 3, Beyoğlu, İstanbul

https://nerde.co/minimuzikhol

Roxy Club

  • Dans mekanları dendiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Cihangir, birçok mekanı içeriyor. Roxy club de bunlardan biri. Konsept partileriyle eğlencenin dibine vurabileceğiniz bu mekanı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

adres: Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Aslanyatağı Sokak, No 7, Beyoğlu, İstanbul

http://sweeps5727.bbqprize41.live/?utm_medium=oxxGrJ1EO8rl%2flkgHhDHtdaJe%2b6y3ml38Z%2b1ZX9QaLo%3d&t=main7_7

Arkaoda

  • Anadolu yakası’nda yaşayanlar için en ideal dans mekanlarından biri olan Arkaoda, çeşitli müzik türleri ile herkese hitap ediyor. Dj performansları ve canlı müzik geceleriyle eğlencenin adresi olan bu harika mekanı mutlaka ziyaret edin.

adres: Caferağa Mahallesi, Kadife Sokak, No 18, Kadıköy, İstanbul

https://www.neoldu.com/istanbulun-en-iyi-canli-muzik-mekanlari-4131h.htm

Klein

  • Dekorasyonundan kaliteli müziklerine kadar pek çok açıdan başarılı bir mekan olan Klein, İstanbul’da dans etmek için kaliteli bir mekan arayanlar için oldukça ideal.

adres: Ergenekon Mahallesi, Cebel Topu Sokak, No 4, Şişli, İstanbul

http://www.cemkarakus.com/klein-ozlenen-gece-hayati-artik-burada/

Indigo

  • Elektronik müzik seviyorsanız ve bütün gece gönlünüzce dans etmek istiyorsanız Beyoğlu’nun en iyi mekanlarından olan Indigo tam da size göre.

adres: Tomtom Mahallesi, Akarsu Sokak, No 1/B, Beyoğlu, İstanbul

http://www.zeroistanbul.com/haberler/indigo-bu-cuma-aciliyor

Kloster

  • Harika partileriyle ünlü olan bu harika mekan da İstanbul’da dans etmek için gidilebilecek en iyi yerlerden biri. Kaliteli isimlerin sahne aldığı bu mekan hem hafta içi hem de hafta sonu harika partilere imza atıyor.

adres: Hüseyinağa Mahallesi, Kamer Hatun Caddesi, No 10/B, Beyoğlu, İstanbul

http://www.zeroistanbul.com/mekanlar/gece-kulubu/kloster#!
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply