Instagram’da En Çok Paylaşılan Şehirler

Sosyal medyanın hızlı yükselişi ile birlikte artık seyahat etmenin temel amacı fotoğraf çekilmek oldu. Özellikle yükselen instagram bloggerlığı ile birlikte çeşitli şehirde verilen pozlar beğeni yağmuruna tutuluyor. Son birkaç yıldır instagramda en çok paylaşılan ve poz vermeyi severlerin en çok ziyaret ettiği şehirleri sizin için derledik. İşte Instagramkoliklerin en çok fotoğraf çekildiği o şehirler.

New York

  • Rengarenk, capcanlı ve hareketli bir şehir olan New York, Instagramda en çok paylaşılan şehirler listesinin en üstünde yer almayı kesinlikle hak ediyor. Her bir köşesinde profesyonel Instagram fotoğrafları elde edebilir ve birkaç filtre ile fotoğrafınızın çok fazla sayıda like almasını sağlayabilirsiniz.
https://www.narcity.com/us/ny/new-york/lifestyle/30-new-york-city-girls-who-are-absolutely-killing-it-on-instagram-right-now

Londra

  • Fotoğraflarda en güzel görünen şehirlerden biri de hiç kuşkusuz Londra. Tarihi yapıları, sanatsal görünümü, gri ve yağmurlu havası ile özellikle sonbahar-kış fotoğrafları için oldukça ideal. Instagram’da en çok paylaşılan şehirlerden biri olması ise kaçınılmaz.
http://www.myshowroomblog.es/estilo-de-vida/viajes/reino-unido/de-viaje-en-londres/attachment/big-ben/

Paris

  • Aşkın şehri olarak bilinen Paris en büyüleyici yerlerden biri. Hem tarihi yapıları, hem şehrin dokusu hem de ruhuyla fotoğraflarınıza zarafet katacak bu şehir de Instagram’da en çok paylaşılan şehirler arasında.
https://www.ajdas.com/wp-content/uploads/2017/12/trocadero-paris-travel-blog-1.jpg

Los Angeles

  • Meşhur Hollywood yazısı, palmiyeli caddeleri, pembe duvarı ve daha birçok ‘cool’ yeriyle Instagram fotoğraflarında en çok rastlanılan şehirlerden biri Los Angeles. Özellikle moda bloggerları bu harika şehirde stil fotoğrafları çekmeye bayılıyor.
http://www.simplytem.com/wp-content/uploads/2015/11/513A3278-1024×683.jp

Barselona

  • Muazzam sahilleri, göz alıcı tarihi yapıları, yeşili bol bahçeleri ve lezzet durakları ile Barselona da bu listeye yer almayı hak ediyor. Bu harika şehre gittiğinizde her bir köşede fotoğraf çekilme isteğinizi durduramıyorsunuz. Görsellik açısından bu kadar iyi malzeme veren bir şehir de doğal olarak Instagram’da en çok paylaşılan şehirler listesine giriyor.
https://tr.pinterest.com/pin/655696026969510116/?lp=true

St. Petersburg

  • Sarayları, müzeleri, katedralleri ve muazzam kültürel yapılarıyla harika fotoğraflar çekilmenizi sağlayan bu şehir de bu listede olmayı hak ediyor. Her bir yapısı muazzam güzellikte olan bu şehirde çekildiğiniz her fotoğraf sanat eseri gibi görünebilir. Birkaç küçük filtreyle muazzam fotoğraflar elde edebileceğiniz bu şehir de en çok paylaşılanlar arasında.
https://www.washingtontimes.com/news/2016/jul/27/despite-economic-upturn-russia-faces-inevitable-de/
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply