Memnuniyetle Kalabileceğiniz En İyi Kapadokya Otelleri

Kapadokya, ülkemizin en güzel yerlerinden biri. Her mevsimde ayrı güzelliklerle karşılayabileceğiniz, en çok turist alan ve masalsı bir büyüleyiciliğe sahip Kapadokya’ya yolunuz düştüyse ya da gitmeyi planlıyorsanız sizin için derlediğimiz Kapadokya otelleri listesine mutlaka göz atmalısınız.

Maccan Cave Hotel

Kapadokya’ya gittiğinizde bu masalsı görünümün tadını otelinizde de çıkarmak istiyorsanız birçok butik otelde harika dekorasyonlar bulabilirsiniz. Bunlardan biri olan Maccan Cave Hotel, taş dekorasyonuna sahip 11 odaya sahip. Burada kalan birçok kişinin memnun kaldığını da söylemek mümkün. Temizliği ve çalışanların sıcak tutumunun yanı sıra merkezi bir konumda olması da bu oteli daha cazip hale getiriyor.

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g297983-d6550961-Reviews-Maccan_Cave_Hotel-Goreme_Cappadocia.html

Imperial Cave Hotel

Bu otelin en önemli özelliği, Peri bacalarının oyuklarında kalabilme imkanınızın olması. Kapadokya otelleri arasında en popüler olanlardan biri olduğunu söylemek mümkün. Harika dekorasyonun yanı sıra spa küveti, hidromasajlı küvet ve sauna gibi hizmeleri de sunuyor. Bir otelden beklentiniz aynı zamanda harika bir manzaraysa bu otelde bu da mevcut. Hem ilgili çalışanları, hem lezzetli yemekleri hem de sunduğu hizmetlere Kapadokya’da kalınabilecek en iyi otellerden biri olduğunu söylemek mümkün.

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g297983-d6554763-Reviews-Imperial_Cave_Hotel-Goreme_Cappadocia.html

Sultan Cave Suites

30 odaya sahip bu otel, Kapadokya’nın en meşhur otellerinden biri. Muazzam manzarasına vurulabileceğiniz, antikalarla yapılan dekorasyonuna bayılabileceğiniz ve tam olarak Kapadokya ruhunu yaşayabileceğiniz bir otel olduğunu da söylemek mümkün. Turistlerin de en çok tercih ettiği otel olan Sultan Cave Suites, aynı zamanda açık yüzme havuzu da var. Muhteşem fotoğraflar çekebileceğiniz manzarası ile Kapadokya otelleri arasında tercih edilesi olanlardan biri.

https://www.booking.com/index.tr.html?aid=356996;label=gog235jc-hotel-XX-tr-sultanNcaveNsuites-unspec-tr-com-L%3Atr-O%3AwindowsS81-B%3Achrome-N%3Ayes-S%3Abo-U%3Asalo-H%3As;tr_redirected=1&

Safran Cave Hotel

Bir mağara ev olarak hizmet veren bu otelde de Kapadokya ruhunu yaşamanız mümkün. Eğer daha küçük ve sıcak bir aile işletmesi tarzındaki otelleri tercih ediyorsanız Safran Cave Hotel tam da aradığınız tarzda bir otel. 8 odaya sahip küçük bir işletme olmasının yanında alışveriş merkezlerine, otobüs terminaline ve restoranlara yürüme mesafesinde olması gibi artı özelliklere de sahip. Kapadokya’da daha sakin ve huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en iyi otellerden biri olduğunu söylemek mümkün.

https://www.etstur.com/Safran-Cave-Hotel
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply