Boğaz’ da Gazino Var! Duymayan Kalmasın!

Yaz geldi şehir-İstanbul daha bir güzel oldu sanki. Bir sürü müzik etkinliği var artık İstanbul’ da da. Sadece İstanbul haklı değil ta başka şehirlerden kalkıp gelir oldu insanlar bu festivallere. Bu festivalleri özellikle müzik etkinliklerini zamanla yazmaya devam edeceğiz efendim.

Ancak bir tane güzide organizasyon daha var ki kendisi benim favorim olur. Geçtiğimiz iki sene boyunca hiç kaçırmamış, baş köşedeki yerimi almıştım.Nasıl muhteşem keyifli olduğunu daha önce kendi kişisel blogumda şurada yazmıştım. Ne yazıkki bu sene New York’ ta olduğumdan katılamayacağımı üzülerek bildirdim organizasyon ekibinden arkadaşlara. Madem gidemiyorum buradan duyurup yazayım da siz sevgili Kadınım Mutluyum okurlarının bu güzel organizasyonun varlığından haberleri yok ise haberleri olsun ve hemencecik biletlerini alabilsinler dedim.

 

 

Efendim Bi Büyük Fest‘ in ilki 2010 yazında Kuru Çeşme Arena’ da gerçekleşmişti. Emre Aydın, Yeni Türkü ve Emel Sayın geleneksel olacak bu müzik olayının ilk kadrosunu oluşturuyordu. Geçtiğimiz yaz ise Gripin, Şevval Sam ardından yine Emel Sayın sahnede yerini aldı. Onca yağmura rağmen kimse kıpırdamadı vee o muhteşem deneyimi yaşadı. Bu sene ise duyduğuma göre pek sevdiğim Göksel,  Gökhan Tepe vee yinee Emel Sayın sahne alacakmış.

Bu en fes gecede “Boğaz Manzaralı Gazino” deneyimini masalarda izleyecek olan katılımcılara Hilton’un özel menüsünden lezzetler sunulurken bistro alanından bilet alan katılımcılar için ise Türkiye’ nin farklı yörelerine özgü yiyecek ve içeceklerin sunulduğu birçok lezzet durağı da yer alacak. Katılımcılar, sahne performanslarından önce çim alanda kendilerini bekleyen çeşitli aktivitelerle festivalin tadını çıkartabilecekler.

Sunuculuğunu Cem Davran’ ın yapacağı bu özel gece 30 Haziran’ da ve biletleri de Biletix’ de. Ama ondan önce geçen sene için hazırlanan muhteşem Bi Büyük Türkiye videosu var. Onun hemen altındaysa 238 katılımcının gönüllü çektiği “Bi Büyük Şarkı” videosu. İyi seyirler. Keyfile, muhabbetle!

 

Program:
17:30 Kapı açılışı / Çim alan aktiviteleri
19:30 Büyük Yeni Rakı Orkestrası
20:00 Masalara Yemek İkramı Başlangıcı
20:40 Göksel Konseri
21:35 Gökhan Tepe Konseri
22:35 Emel Sayın Konseri
*Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. Etkinlik girişinde kimlik kontrolü yapılacaktır.

Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.