Bloggerlar Bu Hafta Neler Giymiş?

Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta çoğunuzun takip ettiği gibi Mercedes Benz Moda Haftası deyim yerindeyse rüzgar gibi gelip geçti. İstanbul’ un stil sahibi insanları da tabiki şıklık yarışında idi. Hal böyle olunca da benim blogger köşem bu hafta biraz daha kalabalık olacak. Bu hafta Kadınım Mutluyum’ a Alışveriş Cini, Zet Fashion, Moda Cadısı, Deniz Baran, Gamze Biran, Dolapta Ne Var?, Hiç Kıyafetim Yok, Maritsa, What’s Next Eda şıklıklarıyla konuk oluyor.

Bu arada Paris Mda haftasının yankıları da bir yandan devam etti tabi. Dünya’dan kimler kimler var listemde derseniz: bu hafta ilk defa paylaştığım ve karşılaştığım; The Cerry Blossom Girl, aslında severek takip ettiğim ama geçen hafta unuttuğum Garry Pepper, The Smart Flavour var öncelikle. Sonrasında yine Tuula Vintage, The Golden Diamonds, Atlantic Pacific, The Blonde Salad ve tabiki Brooklyn Blonde bu hafta konuklarımızdan.

Sizin zevkle takip etiğiniz ve burada görmek istediğiniz bloggerlar kimler?

 

[imagebrowser id=155]
Ceren Uzuner

Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.