Bir Oturuşta Bitireceğiniz Son Çıkan Netflix Dizileri

Hafta sonu dışarı çıkmak istemiyorsanız battaniye ve kahvenizi alıp koltuğa kurulun ve sizin için derlediğimiz yeni çıkan netflix dizilerinden birini izlemeye başlayın!

İşte sizin için derlediğimiz yeni netflix dizileri

The Umbrella Academy

Farklı süper güçlere sahip kardeşlerin bir araya gelmesi ve yaşadıkları maceraları konu alan bu dizi 2. sezon onayını da almış bulunuyor. 2. sezon çıkmadan bir oturuşta ilk sezonu izleyebilirsiniz.

https://metro.co.uk/2019/02/17/audition-room-umbrella-academy-cast-got-roles-8646105/

Russian Doll

36. yaş gününü kutlayan bir kadının ölmesi ve ardından tekrar aynı güne uyanmasını konu alan bu dizi farklı kurgusu ve başarılı baş rol oyuncusuyla sizi kendine hayran bırakacak.

https://www.netflix.com/tr/title/80211627

Sex Education

Bir gençlik dizisi gibi dursa da oldukça farklı bir konuya sahip olduğunu söylemek mümkün. Seks terapisti annesinin sayesinde seks hakkında birçok bilgiye sahip Otis’in okulda bir seks kursu açmasıyla yaşanan olayları bir solukta izleyeceksiniz.

https://www.netflix.com/tr/title/80197526

Dirty John

Bir iş kadının yalancı bir erkek yüzünden hayatının alt üst atmasını konu alan en yeni Netflix dizilerinden biri.

https://www.netflix.com/tr/title/80241855

Baby

Zengin ailelerin kızları olan bu iki genç kızın yaşadıkları hayattan sıkılıp yeraltı hayatına ilgi duymasını anlatan bu diziyi mutlaka izleyin.

https://3cycle.it/ti-racconto-tutto-ma-proprio-tutto-di-baby-la-nuova-serie-tv-di-netflix/

Chilling Adventures of Sabrina

Cadı Sabrina’nın yeni dizisini sihirli ve cadılı konuları sevenler çoktan bitirmiş olabilir.

https://www.netflix.com/tr/title/80223989

Pose

LGBT topluluğuna ve drag kraliçelerine ilginiz varsa, Netflix dizileri arasında popüler olan bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

https://www.netflix.com/title/80241986

Hem cebinize uygun fiyatların olduğu hem de güvenebileceğiniz bir siteden netflix üyelik almak ister miydiniz? Eğer böyle bir arayışınız varsa SadeceON sitesi hem güvenilir tecrübeli satıcıları hem de en uygun netflix üyelik fiyatları ile hizmet sunuyor. Güvenli ödeme altyapısı ve kredi kartından ininal karta kadar bir çok ödeme yöntemi ile hem çok kolay alışveriş yapılabiliyor hem de mobil uygulamasından çok hızlı şekilde iletişim ve teslimat yapılabiliyor. Mutlaka ziyaret etmenizi
öneririz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply