Yaratıcı Duvar Rafı Fikirleri

Birbirinden şık duvar rafı fikirleri için hazır mısınız? Ev dekorasyonu yaparken trendleri takip etmek ilham almanızı sağlar. Evin çok daha şık görünmesi için eşyaların yanı sıra ufak tefek dekorasyon fikirlerini de hayata geçirmek gerekir. İşte bunlardan biri de son zamanlarda çok trend olan farklı duvar raflarıdır. Size fikir vermesi için birbirinden yaratıcı duvar rafı fikirleri derledik.

Geometrik desenler son zamanlarda ev dekorasyonunda sıklıkla tercih ediliyor. İşte bu raflarda bu trendden etkilenerek oluşturulmuş harika bir raf fikri. Üçgen ve beşgenler şeklinde tasarlanan bu rafları hem yatak odası hem çocuk odası hem de salon için tercih edebilirsiniz.

Salonunuzda şık bir sergi köşesi oluşturmaya ne dersiniz? Bu harika daire şeklinde raf tasarımı bunun için en iyi fikirlerden biri.

Bal petekleri şeklinde tasarlanan bu raflar çocuk odalarına çok yakışır. Bu fikri kendi yatak odanız, çalışma odanız ya da salonunuz için de uyarlayabilirsiniz.

Kitaplık köşesi ya da çalışma odası dekorasyonu için farklı fikirler arıyorsanız bu büyük raf tasarımı tam da size göre.

Eğer obsesif değilseniz bu tarz asimetrik raf fikirlerine de göz atabilirsiniz. Bu tarz bir raf tasarımı kitaplar için harika olabilir.

Beşgen şeklinde tasarlanmış bu rafları kitap ya da biblo yerine bitkiler için kullanmaya ne dersiniz? Bu tarz bir raf tasarımı salona fresh bir hava katar.

Çok fazla yer kaplamayan ve kalabalık görünüm yaratmayan minimalist raflar da harika olabilir.

Sizin için derlediğimiz bu harika yaratıcı duvar rafı fikirleri ve tasarımlarından favoriniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.