Stüdyo Daire Nasıl Dekore Edilir?

Büyük şehirde ve tek başına yaşayanlar için stüdyo daireler en iyi seçim. Sıcak ve fonksiyonel olan stüdyo daireleri kendi zevkinize göre konforlu ve şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Eğer siz de stüdyo daire nasıl dekore edilir merak ediyorsanız sizin için harika fikirler derledik.

Paravan Kitaplık

https://www.apartmenttherapy.com/jackies-colorful-upper-east-side-home-house-tour-201818

Yatak ve oturma odasını birbirinden ayırmak için paravan yerine şık bir kitaplık kullanmaya ne dersiniz? Hem kitaplığınızı koyacak yeriniz olur hem de yatağınız için ayrı bir bölme oluşturmuş olursunuz. Elbette seçeceğiniz kitaplık genel dekorasyona da uygun olmalı.

Minimal Seçimler

http://gravityhome.tumblr.com/post/136206704627/source-svensk-fastighetsf%C3%B6rmedling

Stüdyo daire nasıl dekore edilir sorusuna verilecek en iyi cevap minimalist olacaktır. Çünkü küçük alanları daha geniş göstermek için az ve ince, zarif eşyalar seçmek gerekir. Ağır, hantal ve fazla yer kaplayan mobilyalardan uzak durun.

Cam Paravan Şıklığı

http://about-ruth.com/2017/12/21/37-modern-studio-apartment-ideas-glass-walled-bedrooms/

Yatağınız ve oturma grubunuzu bir paravan ile ayırmaya ne dersiniz? Bu paravanı en şık modelden seçerek dekorasyonunuzu şıklaştırabilirsiniz.

Doğru Renk Seçimi

http://gravityhome.tumblr.com/post/150876413691/light-studio-apartment-follow-gravity-home-blog

Stüdyo dairenizi geniş ve ferah göstermenin yolu doğru rengi seçmekten geçer. Bu da hiç kuşkusuz beyaz gibi açık tonlardır. Bu örnekte olduğu gibi beyaz ve gri renkleri yoğun olarak kullanabilirsiniz.

Şık Bölme Fikirleri

http://gravityhome.tumblr.com/post/143842092071/studio-apartment-with-half-wall-room-divider

Yatağınızı, oturma köşesinden ayırmak için farklı fikirlere mi ihtiyacınız var? Bu raflı bölme işinize yarayabilir.

Az Eşya Tercihi

https://www.planete-deco.fr/category/petite-surface/page/2/

Stüdyo daire nasıl dekore edilir sorusuna verilebilecek en iyi yanıtlardan bir diğeri de hiç kuşkusuz az eşya kullanmaktır. Yatak,  koltuk, orta sehpa gibi ana eşyalar ve küçük aksesuarlardan başka eşya kullanmayarak stüdyo dairenizi en şık şekilde dekore edebilirsiniz.

Perde Tercihi

http://www.home-designing.com/2015/02/ultimate-studio-design-inspiration-12-gorgeous-apartments

Yatağınızı, oturma köşesinden ayırmak için perde de tercih edebilirsiniz. Bunun için desenli ya da canlı renkli perdeler yerine düz ve sade tercihler yapmanızda fayda var. Bu perdeyi dilediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.

Bohem Tercihler

https://www.apartmenttherapy.com/how-to-create-a-bedroom-in-a-studio-apartment-218039

Stüdyo dairenizi bohem stile göre dekore etmek için de perde tercih edebilirsiniz. Az eşya, bohem tarzda bir perde, ahşap tercihler ve kilim desenli örtüler bunun için en iyi seçenekler.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.