Statement Yastık Aşkına!

Özellikle son birkaç sezondur statement olan her şeye aşık olmaya kurulmuş gibiyim. T-shirtler, çantalar, şapkalar, duvar kağıtları, halılar, defterler.. Yastıklar zaten yumuşak olmaları nedeniyle ne şekilde olurlarsa olsunlar sevilmeyi hakediyorlar. Bir de modaya uyup statement olunca kendimi sürekli gördüğüm her yastığı satın alma savaşı içinde bulmama şaşırmamalı.

dormify-pillows-2

Yastıkların, evde hep elimizin altında olmalarını istediğimiz yerlere koymamızdan yola çıkarak, bir mesaj verme çabasında olmaları çok mantıklı bulduğum bir hareket. Sabah uyanıp salonda size ”GOODMORNING AND BE AWESOME TODAY” diyen bir yastık ile karşılaşmanın güne güzel bir başlangıç yapmaya yarayacağına emin olabilirsiniz.

 

contemporary-pillows

Çoğu zaman özel günler, hediye alma paniğine kapıldığımız için işkenceye dönüşebiliyor. Böyle durumlarda da çok iyi bir kurtarıcı statement yastıklar. Hediye alacağınız kişinin baş harfi olan ya da varsa,o kişinin özel ilgi alanına dair yazılı bir yastık, ”THE GREATEST BLOGGER” gibi, oldukça etkili bir hediye olacaktır. Ben özel bir gün olmasını bekleyemedim ve bu haftasonu kendime adımın baş harfi olan bir statement yastık aldım.

PicsArt_1395665216782

Ayrıca siz de benim gibi el işi yapmaktan keyif alıyorsanız çok basit malzemelerle kendi yastığınızı tasarlayabilirsiniz. Böylece hem evinizin dekorasyonuna en uygun renkleri hem de size söylemesini istediğiniz kelimeleri seçme ayrıcalığı yaratmış olursunuz. Yine hediye olarak tercih edecekseniz de kişiye özel tasarım yapma fırsatı yakalamış olursunuz. Biraz bitki çayı ve sohbet eşliğinde terapi gibi bir haftasonu etkinliği..

IMG_1619

 

Örneklerinden yüzlerce bulmak mümkün ama ben sizinle beğendiğim birkaç statement yastık daha paylaşmak istiyorum. Bakalım sizin de ilham kaynağınız olacaklar mı?

[imagebrowser id=244]
İzlem Küsmen

İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.