Söz, Nişan ve Düğün İçin Pasta Tasarımı Önerileri

Son günlerde özel günler için farklı pasta tasarımları yaptırmak son derece popüler. Siz de önünüzdeki bir özel organizasyon için tasarım önerileri arıyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz en güzel pasta tasarımı önerileri.

  • Mint yeşili ve paskalya yumurtası detaylı bu harika pastayı nişan ya da söz töreni için yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kutlayacağınız herhangi bir özel gün için bu tonlarda bir pasta yaptırabilirsiniz.
https://www.countryliving.com/food-drinks/recipes/a37729/speckled-malted-coconut-cake-recipe/
  • Düğününüz için hiçbir yerde olmayan, farklı bir pasta tasarımı arıyorsanız bu çiçeklerle süslü, renk geçişli pastaya ne dersiniz? Pastanın üzerinde taze meyveler ve yenilebilir süslemeler harika bir görünüm verir.
https://www.quotientapp.com/nz/examples/cake-decorating-quote-template
  • 2019 pasta tasarımları trendleri arasında pastel renkler ve çiçekler yer alıyor. Her türlü özel gününüz için siz de bu tarz bir pasta yaptırabilirsiniz. Pastel renklere en çok yakışan kır çiçekleri süslemesi özellikle kır düğünleri için harika bir alternatif.
https://www.rockmywedding.co.uk/decorating-cakes-with-edible-petals/
  • Söz masasında harika görünecek bir pasta tasarımı yaptırmayı ihmal etmeyin.
https://www.quotientapp.com/nz/examples/cake-decorating-quote-template
  • Bu harika pastaları giyeceğiniz elbise ya da mekan süslemesinde kullandığınız renklere göre de seçebilirsiniz.
https://www.stylesweetca.com/blog/2018/9/20/how-to-make-a-buttercream-flower-cake
  • Son zamanlarda oldukça gelişen pasta aletleri sayesinde artık çok pratik şekilde kendi pasta tasarımınızı da yapabilirsiniz.
https://sallysbakingaddiction.com/decorated-6-inch-cake/
  • Kendi pastanızı yapmayı düşünüyorsanız da sizin için derlediğimiz bu pasta tasarımı önerileri çok işinize yarayabilir.
https://queen.com.au/top-decorating-trends-2019/
  • Sizin için derlediğimiz bu birbirinden güzel pasta dekorasyonlarından favoriniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.
http://www.celebratinglifecakes.com/
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.