Şifalı Taşlarla Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen, takılardan dekorasyona kadar pek çok alanda kullanılan şifalı taşlar, çeşitli rahatsızlıklara iyi geliyor. Ametist, zümrüt, mercan gibi şifalı taşlarla ev dekorasyonu yapmak ise oldukça faydalı. Hem görünüm olarak hem de etkileri açısından tercih edilmesi gereken şifalı taşları evinizde nasıl kullanacağınızı merak ediyor musunuz?

İşte şifalı taşlarla ev dekorasyonu önerileri

  • Şifalı taşlar, stresi ve radyasyonu engellediği için çalışma köşelerinde özellikle kullanılması gerekiyor. Bu açıdan şık bir kitap tutacağı bunun için harika bir seçenek.

Agate Bookends (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Şifalı taşların enerjisini evinize yaymak için şifalı taşlarla tasarlanmış bir avize tercih etmeye ne dersiniz?

REGINA ANDREW DESIGN Sabrina Sconce (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Eviniz için şık dekorasyon öğeleri arıyorsanız bu tarz bir şifalı taş ile bir taş ile iki kuş vurabilirsiniz. Dresuar, komidin ya da kitaplık için tercih edebilirsiniz.

Kathryn McCoy Design Large Clear Quartz Votive Holder (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Şifalı taşlarla ev dekorasyonu yapmak için şifalı taşları bir çerçeve içinde saklayarak harika bir köşe oluşturabilirsiniz.

Framed Agate Shadow Box (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Şifalı taşlarla oluşturulmuş bu piramit, hem görsel olarak güzel hem de evin enerjisine oldukça iyi gelecek kadar çok şifayı içinde barındırıyor.

Be Positive Good Energy Gemstone Pyramid Sculpture from Peru (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Şifalı taşları yalnızca dekorasyon öğesi olarak değil aynı zamanda fonksiyonel olarak kullanmak istiyorsanız bu mumluk bunun için oldukça ideal.

DecMode Decmode Eclectic 12 And 16 Inch Gold Metal Candle Holders With Blue Agate Stone Accents  (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Perde aksesuarlarında yer alan küçük taş parçaları da şifalı taşları ev dekorasyonunda kullanmanın harika yollarından biri.

6009 Parker Each Paris Geode Curtain Tieback (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Ev dekorasyonunuzu iyi parçalarla çok daha iyi hale getirmek istiyorsanız şifalı taşlarla tasarlanmış bu tarz dekorasyon öğelerini tercih edebilirsiniz.

Design Toscano Geode Guardian Gothic Dragon a Statue a a (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply