Sevgililer Günü Tatlısı Önerileri

Sevgililer günü yaklaşırken bu özel günde sevgilinizi mutlu etmek ve damak zevkine hitap etmek için ona mis gibi sevgililer günü tatlısı hazırlamaya ne dersiniz? Bu tarifler yalnızca kadınlar için değil erkeklerin hazırlaması için de pratik tariflerden seçilmiştir.

Leziz Kurabiyeler

Hazırlayabileceğiniz en kolay tariflerden biri kurabiyedir. Hazırladığınız herhangi bir kurabiye hamuruna kırmızı gıda boyası atarak sevimli bir aşk kurabiyesi hazırlayabilirsiniz.

Tarif: https://www.nefisyemektarifleri.com/sevgililer-gunu-kurabiyesi-yapimi/

Sevgililer Günü Cupcake

Leziz bir cupcake’e kim hayır diyebilir ki? Güzel bir hediye eşliğinde bu harika sevgili cupcakeini vererek sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Tarif: https://www.ardaninmutfagi.com/yemek-tarifleri/tatlilar/sevgili-cupcake

Şeker Hamurlu Kurabiye

Yaptığınız kurabiyenin hem damağa hem de göze hitap etmesini istiyorsanız şeker hamurlu kurabiye tam da size göre. Kalp şeklinde renkli renkli şeker hamurlarıyla hazırladığınız kurabiyelerle sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Tarif: https://www.droetker.com.tr/tr-tr/tarifler/r/sevgiliye-kalpten-kurabiyeler

Pratik Çikolatalı Çilekler

Eğer kurabiyeler, pastalar yapmak sizin için gerçekten zorsa son derece pratik olan ama aynı zamanda inanılmaz lezzet veren çikolatalı kaplamalı çilekleri yapabilirsiniz.

Tarif: https://yemek.com/tarif/cikolata-kapli-cilekler/

Sevgililer Günü Pastası

Güzel bir yemek hazırladıysanız tatlı olarak misler gibi bir sevgililer günü pastası hazırlamaya ne dersiniz? Son derece pratik bir şekilde hazırlayacağınız bu pasta ile sevgilinizin yalnızca damağına değil kalbine de hitap edeceksiniz.

Tarif: https://www.droetker.com.tr/tr-tr/tarifler/r/orman-meyveli-soslu-pasta

Sizin için derlediğimiz bu birbirinden leziz sevgililer günü tatlısı önerileri arasından en beğendiğiniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply