Salonun Havasını Değiştirecek Kırlent Modelleri

İlkbahara girmişken evinizin dekorasyonunda ufak tefek değişiklikler yapıp bahar havasını salonunuza taşımak istiyorsanız sizin için harika öneriler derledik. Salonunuzda büyük değişiklikler yapmadan kırlentlerinizi değiştirerek bambaşka bir dekorasyona ulaşabilirsiniz. İşte salonunuza katabileceğiniz harika kırlent modelleri.

  • Salonunuzun genelinde kullandığınız renklerle uyumlu renkli kırlentler koltuk takımınıza bambaşka bir görünüm katabilir.

Anthropologie Tasseled Velvet Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sloganlar moda dünyasından sonra dekorasyon dünyasına da sıçradı. Siz de olumlu mesajlar içeren kırlentlerle salonunuza modern bir hava katabilirsiniz.

Yolanda Andres The World Is Your Oyster Embroidered Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Salonunuzda bahar havasını yaşatmak istiyorsanız çiçek ya da kelebek desenli kırlentler harika olabilir.

Paule Marrot for Anthropologie Paule Marrot Embroidered Posies Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Klasik kırlentler yerine daha yenilikçi kırlent modellerini tercih ederek koltuk takımınızın görünümüne farklılık katabilirsiniz.

Shelly Round Velvet Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Salonunuzda daha enerjik bir görünüm yaratmak için canlı renklere sahip ve desenli kırlent modelleri tercih edebilirsiniz.

Anthropologie Heradia Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Ev dekorasyonu trendlerinde geometrik desenler de yer alıyor. Siz de renkli ve geometrik desenli kırlent modelleri ile salonunuza hareket katabilirsiniz.

Elyse Embroidered Lumbar Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Ev dekorasyonunda son zamanlarda kırlent takımları önemli bir yer işgal ediyor. Siz de dekorasyonunuza uyumlu kırlentleri bir araya getirerek kendi kırlent kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Massoud Five-Piece Spring Pillow Set (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Esprili kırlentlerle de salonunuza neşe ve enerji katabilirsiniz.

Jonathan Adler Internet Famous Needlepoint Pillow (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply