Salon Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Seçimi

Son yıllarda salon dekorasyonunda duvar kağıdı kullanmak oldukça popüler hale geldi. Siz de salonda değişiklik yapmak istiyor ancak ne yapacağınıza karar veremiyorsanız belki de duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

İşte size fikir vermesi için derlediğimiz salon dekorasyonunda duvar kağıdı seçimi önerileri.
https://www.elledecor.com/design-decorate/room-ideas/g27479671/living-room-wallpaper-ideas/?slide=5

Bütün duvarları duvar kağıdı ile kaplayarak salonda hareketli bir görünüm yaratabilirsiniz. Ancak desenli bir duvar kağıdı tercih ettiyseniz koltuk takımı ve diğer mobilyalarınızın sade olduğundan emin olmalısınız.

Gri tonlarındaki duvar kağıtları ile hem minimalist hem de modern görünen bir salon dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Minimalist dekorasyon yerine daha hareketli ve canlı bir salon dekorasyonu elde etmek istiyorsanız renkli ve desenli bir duvar kağıdı ile bunu kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıtları her zaman desenli, renkli ya da hareketli olmak zorunda değil. Daha düz renklerde, dokulu bir duvar kağıdı ile oldukça şık bir salon dekorasyonu oluşturmanız da mümkün.

Salonunuza renk katmak için belki de ihtiyacınız olan tek şey capcanlı bir renge sahip duvar kağıdıdır.

Daha sıradışı tercihler yapmaya ne dersiniz?

Çiçek deseninin salon dekorasyonunda neşe getirmemesi imkansız. Bunu bir de canlı bir sarı rengiyle yaparsanız enerji dolu bir salon elde edebilirsiniz.

Sanatsal bir duvar kağıdıyla muazzam bir salon görünümüne sahip olmaya ne dersiniz?

Salonunuzun bir köşesinde doğal taş duvar yaptırmak hem zahmetli hem de pahalı olabilir. Bunun yerine taş desenli bir duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.

Dikine çizgi deseninin odayı daha geniş ve ferah gösterdiğini biliyor muydunuz?

Sizin için derlediğimiz bu duvar kağıtlarından favoriniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply