Salon Dekorasyonu İçin En Güzel 10 TV Ünitesi

Salon dekorasyonunda son dönemde oldukça popüler olan ve salonun havasını büyük ölçüde etkileyen TV üniteleri, farklı tarzlarıyla mobilya dünyasında çeşitlenmeye devam ediyor. Salonunuzu ister modern, ister vintage isterseniz klasik bir tarzda döşeyin farklı ve çağdaş görünümlü bir TV ünitesi ile tarzınızı destekleyebilirsiniz. İşte salon dekorasyonu için seçtiğimiz 10 TV Seti.

1. Macy’s Avondale Tv Unit $699

tv_unitesi_modelleri_dekorasyon

Küçük ya da orta boyuttaki salonlar için ideal olan yalnızca alt kısmı bulunan üniteler, klasik tarzlarıyla harika görünüyor. Kitaplık olarak kullanabileceğiniz cam pencereli bu harika ünite, klasik tarzda döşenen salonlar için son derece uygun.

2. Eczaci Dolap TV Unit $492


andover-media-console-o

Vintage severler için harika bir seçenek olan bu TV ünitesi, raflı olan bölümün yanı sıra kasayı andıran ve içerisinde birçok eşya alabilecek küçük çekmeceleriyle son derece klas görünüyor.

3. Celestial TV Unitesi $1035Liberty-Furniture-Saxton-72-TV-Stand-484-TV72

Modern evler için uygun olan bu ünite koyu renklerde döşenen salonlar için ideal.

4. Indigi Tv Sehbası $1659

tv_unitesi_modelleri_dekorasyon2

Minimal tasarımı ve alt kısmında bulunan çekmeceleriyle işlevselliği de ön planda olan bu TV sehpası da küçük salonlar için uygun bir seçim.

5. Asstd National TV Unitesi $443

Baxton+Studio+Oxley+59-Inch+Modern+and+Contemporary+Two-tone+White+and+Dark+Brown+Entertainment+TV+Cabinet+with+Three+Drawers
Modern salonlar için harika bir seçenek olan bu TV ünitesi beyaz ve griden oluşan iki renkli tasarımıyla hemen her renkte döşenen salonlar için son derece uygun görünüyor.

6. Mc Colins Tv Unit $369

feebc7a5-e873-454d-9d74-685cbec794c9_1000

Film tutkunlarının bayılacağı bu TV set de içerisinde onlarca dvd alabilen rafları bulunan ve açılır kapanır tasarımıyla küçük ve modern tarzda döşenen salonlar için ideal.

7. Northline Tv Unitesi $650


printers-glass-door-media-suite-o

TV ünitelerinin görselliğinin yanında işlevselliğini de önemseyenler için ideal olabilecek bu ünite, içerisinde çok fazla eşya alabilen ve ahşap görünümüyle hem vintage hem de klasik tarza sahip salonlar için son derece uygun.

8. Iki Renk Tv Unitesi $404
southern-enterprises-cadman-4-drawer-tv-media-stand

Dinamik ve genç bir tarzla döşenmiş salonlara çok yakışacak olan bu ünite ayrı kullanılan parçalarının yanı sıra farklı renkleri barındırmasıyla da son derece şık görünüyor.

9. Beyaz Country Tv Unit $176 (Benzeri)


surf-deco-chambre-fille
Küçük salonlar için çok yerinde bir tercih olabilecek bu beyaz takım, hem çok fazla eşya alarak düzenli görünüm için hem de beyaz rengiyle salonun görünümünü ferahlatması için tercih edilebilir.

10. Vitrin Tarzi Tv Unit $495

Black-Aero-TV-Stand-and-Storage-Shelf-Set-d80579bd-9340-4998-8dea-4ccd9ff75913_600

Yine ayrı kullanabilen parçalardan oluşan ama bir araya geldiğinde harika olan bu takım, siyahın ve cam rafların bir araya gelmesiyle son derece şık ve elegant bir görünüm oluşturuyor.

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.