Modern Evler İçin 10 Koltuk Modeli

Evini modern stilde dekore edenler için seçeceği mobilyalar da son derece önem taşır. Özellikle modern salonların en önemli parçası olan koltuklar, son dönemin moda trendlerine uygun ve modern tasarıma sahip modellerden seçilmelidir. İşte modern evlere şık bir görünüm kazandıracak en güzel 10 koltuk modeli..

1. Anthropologie Turkuaz Koltuk $2398

5190_405LL_0413

Modern evlerin en büyük avantajı farklı renkleri bir arada kullanabiliyor olmak. Bu açıdan modern stilde döşediğiniz evinize koltuk seçerken farklı renklere sahip takımları tercih edebilirsiniz. Diğer mobilyalara, halınıza ve duvar rengine uyum sağlayacak farklı renklere sahip koltuk modelleri harika bir görünüm oluşturacaktır.

2. Ptivate Sofa Koltuk $718

20150414_d7ad373c3ed62e84fe917lzpk0m81go0

Modern evlerin en güzel özelliği de rahatlığın ön planda olmasıdır. Bu açıdan rahat ve bol yastıklı koltuklar son derece idealdir. Siz de rahatlığı ön planda tutanlardansanız daha geniş koltuk takımları seçebilir ve salonunuzun büyük bir kısmını koltukların oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

3. Old Hickory Fur Koltuk $1059

curtains-for-the-living-room-Living-Room-Transitional-with-apartment-decor-black-armchair

Açık renkli modern salonlar için en iyi seçim beyaz düz koltuklardır. Ahşap ayaklarıyla salonun diğer mobilyalarına uyum sağlayabilecek şık bir tasarıma sahip.

4. Magical Thinking Dosek Koltuk $149

espacios-pequeños-1100x733

Farklı tasarımlara açık olanlar için minimal koltuk modelleri harika bir seçim olabilir. Metal kenarlıkları ve yer kaplamayan tasarımıyla aynı zamanda küçük salonlar için de ideal görünüyor.

5. Haute House Koltuk $5100

Magnificent-Living-Room-Contemporary-design-ideas-for-Floral-Armchairs-Decor-Ideas

Rahatlığıyla sizi kendine çekecek koltuk modelleri, geniş yastıkları ve soft renkleriyle modern salonunuz için çok uygun. Bu tür salonlarda daha çok soft renkler ve pudra tonları kullanılmalıdır.

6. Most Studio Abbey Velvet $2399

modernsofa_8g

Modern stile sahip olan salonlar, minimal olarak dekore edildiğinde çok daha hoş bir görünüm kazanabilir. Bu açıdan bembeyaz döşenmiş bir salonda gri ya da siyah bir koltuk harika bir görünüm yaratabilir.

7. Haute House even Koltuk $6999

modern-sofas-for-living-room-modern-sectional-sofa-design-contemporary-living-room-white-sofas-inspiration

En kullanışlı koltuk modellerinden olan L koltuklar, modern tasarımlarla çok daha şık ve modern bir salona ulaşmanızı sağlıyor.

8. Massaoud Koltuk $3099

salas-escandinavas-nordicas-3

Koltuk takımlarında, tüm koltukları tek bir renkten seçmek yerine çift renkli koltuk takımlarını seçmek çok daha yerinde bir tercih olabilir.

9.Mustard Koltuk $1898

 

 

Sumptuous-Cow-Skull-convention-Houston-Eclectic-Living-Room-Decorating-ideas-with-armchair-black-black-wall-coffee-table-dark-painted-wall-lantern-plant-side-table-sisal

Modern aksesuarlarla donattığınız salonunuzdaki görünümü dengelemek için sade ve salonun renklerine uygun bir koltuk seçebilirsiniz.

10. White Pandora Koltuk $1099

living-room-ideas-pinterest-with-best-furniture-design-white-sofas-glass-coffee-table-white-table-lamps-armchairs

Bir koltuğu güzel gösteren en iyi şey yastık seçimidir. Bu şekilde tek renkli bir koltuğu desenli yastıklarla hareketlendirebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply