Makyaj Masası Dekorasyonu İçin Öneriler

Makyaj masası dekorasyonu yaparken yatak odanızın genel dekorasyon stilini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Eğer sık sık makyaj yapan biriyseniz bu tarz bir köşe hazırlayarak makyaj malzemelerinizin daha düzenli kalmasını sağlayabilirsiniz. Yatak odanızda bir makyaj köşesi yapmayı planlıyorsanız sizin için derlediğimiz makyaj masası dekorasyonu önerileri çok işinize yarayacak.

İşte makyaj masası dekorasyonu için farklı fikirler

  • Makyaj masasının en önemli eşyası hiç kuşkusuz aynadır. Klasik bir ayna yerine bu tarz farklı ayna modellerini tercih ederek bu kısmı daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Lips Mirror (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Altın ve gümüş detaylı makyaj masaları son dönemde oldukça popüler. Bu camlı ve metalik makyaj masası da minimalist bir dekorasyon stili için oldukça ideal.

HOMES: Inside + Out Iohomes Burdette Contemporary Vanity Table Set (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sık kullandığınız makyaj malzemelerine daha kolay ulaşmak ve daha düzenli bir görünüm sağlamak için bu tarz organizer modelleri tercih edebilirsiniz.

Sorbus (4 Large, 3 Small Drawers, Marble Case) (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Eğer makyaj malzemelerinin ve diğer güzellik araç gereçlerinin göz önünde olmasını istemiyorsanız açılır kapanır masaları da tercih edebilirsiniz.

jamesdar Jamesdar Blythe White Vanity Console (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Küçük bir yatak odasına sahipseniz ve yine de makyaj bölümü yapmak istiyorsanız duvara monte edilen küçük makyaj masaları oldukça kullanışlı.

Southern Enterprises Vanity Wall Shelf (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Makyaj masasının takımı olan puflar yerine şeffaf sandalyeler tercih ederek siz de dekorasyon trendlerine ayak uydurabilirsiniz.

Hodedah Modern Mid-Century Transparent Arm Dining Accent Chair with Wooden Legs (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Büyük bir yatak odasına sahipseniz ve makyaj bölümünün daha gösterişli olmasını istiyorsanız daha klasik makyaj masası modellerini tercih edebilirsiniz.

Caracole Volanna 9-Drawer Dresser (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Fazla sayıda makyaj malzemeniz varsa makyaj masasına ek olarak şık düzenleyiciler de tercih edebilirsiniz.

6 Drawer Steel Mesh Organizer Cart (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sizin de makyaj masası dekorasyonu için farklı fikirleriniz varsa yorum olarak bırakabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply