Kitap Okuma Köşesi Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Kitap tutkunları için evin bir köşesini kitap okuma köşesi haline getirmek harika bir fikir olabilir. Eğer siz de saatlerinizi kitap okuyarak geçiriyorsanız hem konforlu, hem huzurlu hem de ritüel haline gelecek bir köşe yaratabilirsiniz. Siz de bir kitap aşığıysanız sizin için derlediğimiz kitap okuma köşesi dekorasyonu önerilerine mutlaka göz atmalısınız.

İşte kitap okuma köşesi için harika fikirler

  • Kitap okuma köşesi dendiğinde akla ilk gelen eşya kitaplıktır. Bu köşeyi ruhunuza hitap edecek şekilde dekore etmek için şık bir kitaplık tercih edebilirsiniz.

Sauder Eden Rue 5-Shelf Bookcase (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Rahatına düşkün kitap severler için en önemli eşyalardan ikincisi ise rahat bir koltuktur. Bu köşeyi konforlu gösterecek armut koltuklardan tercih etmeye ne dersiniz?

Cooper Faux Sheepskin Lounge Chair (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kitap okurken kahvenizi koymak için mutlaka bir sehpa olmalı. Bu köşenin dekorasyonunu eksiksiz yapmak istiyorsanız modern ve şık bir sehpa tercih edebilirsiniz.

Hex Side Table – Steel (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kitap okuma köşesi dekorasyonu dendiğinde ana parçaların yanı sıra bu köşeyi şık hale getirecek aksesuarlar da akla gelir. Bunun için sizi motive edecek şık çerçeveler tercih edebilirsiniz.

oneymoon Hotel Good Vibes Only Art Print (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Konforun yanı sıra görünümü de önemseyen kitap aşıkları uyumlu renkleri kullanarak şık bir okuma köşesi oluşturabilir.

Homevance HomeVance Adelaide Geometric 4-Shelf Tower (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Rahatına düşkünlerden biriyseniz son zamanlarda oldukça popüler olan bu salıncaklar da okuma köşesi için harika bir fikir olabilir.

Justina Blakeney Woven Hanging Chair (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • İskandinav dekorasyon stilini okuma köşenize yansıtmak için ahşap mobilyalar tercih edebilirsiniz.

Natural Tree Stump Side Table (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Okuma köşesi oluştururken duvar renginden aksesuar seçimine kadar her bir detayı uyumlu seçerek harika bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Anthropologie Ulla Accent Armchair (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Rahatına düşkün olanlar ve uzanarak kitap okumayı sevenler için harika bir fikir.

“Swag” Velvet Chaise (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply