Kitap Aşıklarına En Farklı Kitaplık Modelleri

Kitap aşığı herkes evinin bir köşesini kitaplara ayırır. Bunu yapmak için de kitaplık modelleri yardıma koşar. Evinizin kitap köşesini hem şık hem de dekorasyona uygun bir hale getirmek istiyorsanız siz de kitaplık modelini özenle seçebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz kitaplık modelleri size bu konuda harika fikirler verebilir.

İşte görünce bayılacağınız kitaplık modelleri

  • Eğer küçük bir kitaplık köşeniz varsa çok fazla yer kaplamayan şık kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz.

Southern Enterprises Bancroft X Bookshelf (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Modern bir çalışma ya da kitap okuma köşesi oluşturmak isteyenler için son derece güzel bir tasarıma sahip bu harika kitaplık modeli son derece ideal bir seçim olabilir.

Baxton Studio Barnes 6-Shelf Bookcase (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Salonda ya da yatak odanızın bir köşesinde kitap köşesi oluşturmak istiyorsanız ancak kısıtlı bir alana sahipseniz bu tarz açılır kapanır kitaplıkları tercih edebilirsiniz.

Baxton Studio Lindo Bookcase & Single Pull-Out Shelving Cabinet (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Son zamanların trendi olan metalik ve ince kitaplıkları tercih ederek modern ve minimalist bir kitap köşesi oluşturabilirsiniz. Bu tarz kitaplıklar çalışma odalarına da çok yakışabilir.

Anthropologie Irregular Brass Bookshelf (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Evinizde tercih ettiğiniz eşyalarda iyi bir tasarım ürünü olmasına dikkat ediyorsanız bu harika kitaplık tasarımına da bayılacaksınız demektir. Çok fazla kitabınız yoksa ya da en sevdiğiniz kitapları ayrı bir kitaplığa koymak istiyorsanız bu kitaplık modeli harika olabilir.

Malagana Design Wooden Bookcase “Equilibrium” (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Hantal kitaplıklar yerine romantik ve feminen kitaplık modelleri arıyorsanız bu harika metal kitaplık tam da size göre. Hem yer kaplamaması hem de bulunduğu yeri güzelleştirmesi en güzel özelliklerinden.

Anthropologie Arboretum Bookshelf (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Özellikle salon gibi sık kullanılan yerlerde bir kitaplık köşesi oluşturmak istiyorsanız bu tarz kitaplıklar dekorasyona uyum gösterebilir.

Brayden Studio Ignacio Standard Bookcase (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Dar odalar için tasarlanmış son derece harika bir kitaplık modeli daha.

Mercury Row Xanthe Standard Bookcase (Satın Almak İçin Tıklayınız)

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply