Kış Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Kış Ev Dekorasyonu Tüyoları

Mevsimlere göre evimizde ufak değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Eğer siz de kışa özel farklı dekorasyon fikirleri arıyorsanız sizin için derlediğimiz bu kış dekorasyonu tüyoları işinize yarayacak demektir.

İşte kışın yapabileceğiniz dekorasyon değişiklikleri

  • Kış aylarında daha koyu renkleri kullanabilirsiniz. Bunun için son zamanlarda moda olan yeşil ve tonlarını tercih edebilirsiniz. Koyu renge ek olarak altın ay da gümüş metalleri kullanarak harika bir kış ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Anthropologie Milne Coffee Table (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kış dekorasyonu dendiğinde akla gelen ilk malzeme ahşaptır Sevdiklerinizle sıcak bir sofra havası etrafında birleşmek için yemek takımınızı doğal ahşaptan seçebilirsiniz.

Banks Extending Dining Table (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kış aylarında iskandinav stili ev dekorasyonu daha çok tercih edilir. Bunun için tüylü halılar tercih edebilirsiniz. Hem daha sıcak bir görünüm hem de iskandinav stili havası verebilir.

Darby Wool Shag Rug (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Son zamanlarda moda olan koltuk üzerine atılan şallar ve battaniyeler en çok kış mevsimine yakışıyor.

Wide Corduroy Reverse To Berber Throw (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kış aylarında yatak odanızın da daha sıcak ve konforlu görünmesini isteyebilirsiniz. Bunun için kış temalı nevresimler tercih edebilirsiniz.

Sleigh Bells 3-piece Quilt Set (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Soğuk kış günlerinde dışarıdaki etkinliklerimiz sınırlanır. Evde daha çok vakit geçireceğiniz için konforlu bir kitap okuma köşesi oluşturabilirsiniz.

Window Daybed – White (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Dışarıdaki soğuk havanın aksine evinizde sıcacık bir görünüm oluşturmak için otantik detaylar barındıran ve sıcak renklerden oluşan bir dekorasyon stili de tercih edebilirsiniz.

Anthropologie Edlyn Two-Piece Chaise Sectional (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sıcak görünüm vermek amacıyla tercih edilen ahşabı yatak odanızda da kullanabilirsiniz. Bunun için yatak odası renklerine uygun bir ahşap rengine sahip komidin tercih edebilirsiniz.

Andrea Carved Nightstand (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Daha modern ve minimalist bir dekorasyon stili oluşturmak istiyorsanız mavi ve gri gibi soğuk alt tonlu renkleri de tercih edebilirsiniz.

Monroe Mid-Century Sofa (80″) (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply