İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Yataş Bedding Baza Tasarımları

Deliksiz ve rahat bir uyku çekmek için yatak seçimi kadar baza seçiminiz de önem taşıyor. Yataş Bedding, uyku kalitenizi artırırken yatak odası dekorasyonunuza da uyabilecek baza modellerini farklı renk ve dokularda sunuyor. Birçok fonksiyonla donatılan bu baza modelleri, hayatınızı kolaylaştıracak pek çok detayı barındırıyor.

Çok Amaçlı Bazalarla Hayatınızı Kolaylaştırın

Pratik ve çok yönlü olmaları adına tüm detayları özenle düşünülen mobilya tasarımları, daha önce hiç olmadıkları kadar revaçta bulunuyor. Bunun temelinde, kompakt yaşam alanlarının yaygınlaşması ve şehir yaşamının koşuşturması gibi nedenler oluyor. Yataş Bedding, baza modellerini tasarlarken kolay ve çok amaçlı kullanımı estetik bir tasarımla birleştirmeye çalışıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden Yataş Bedding, onları stil sahibi detaylarla bir araya getiriyor. Yataş Bedding’ te dilerseniz baza seti edinebileceğiniz gibi baza ve yatak başlığı gibi ürünleri ayrı ayrı alarak da birbirleriyle eşleştirebiliyorsunuz.

Marinel Baza

Yatak, kullanım amacı gereği fazla alan kaplayan mobilyaların başında geliyor. Geniş iç hacme sahip Yataş Bedding baza çeşitleri, size mevsimlik kıyafetlerin yanı sıra yorgan ve battaniye büyük hacimli eşyalarınızı kaldırabileceğiniz bir alan kazandırıyor. Uzun ömürlü kullanım için iskele sisteminde çelik konstrüksiyon kullanılan modeller, yatağınızın alt kısmındaki atıl alanı sandık gibi kullanmanıza imkan veriyor. Misafirlerinizin yatabileceği rahat bir alana ihtiyaç duyuyorsanız Yataş Bedding yavrulu baza modelleri ideal bir alternatif oluyor. Sürgülü kasasında tek kişilik bir yatak gizli olan tek kişilik baza, ihtiyaç duyduğunuzda kolayca çift kişilik bir yatağa dönüştürülebiliyor. Amortisör, makas ve emniyet kilitleri sayesinde güvenliği en üst seviyeye çıkarılmış yatak baza çeşitleri, geniş bir yatak odası olmayan fakat sıklıkla misafir ağırlayan kullanıcılar için uygun bir seçim oluyor.

Yataş Bedding’te Her Tarza Uygun Bir Baza Var

Sidney Baza

Yataş Bedding, kişisel zevkinizi yatak odanıza yansıtabilmeniz için farklı kumaş, doku ve renk alternatiflerine baza tasarımlarında yer veriyor. Birçok farklı yatak başlığıyla bir araya getirebilme opsiyonu bulunan modeller, modern ve zarif detayları sayesinde yatak odası dekorasyonunuza şıklık katıyor. Göz alıcı renk alternatifleriyle öne çıkan Yataş Bedding Sidney tek ve çift kişilik baza modelleri, yerinden kımıldatmadan altını rahatça temizlemenizi sağlayan yüksek ayaklı tasarımı sayesinde kolaylık sağlıyor. Beş değişik doku ve yirmi dokuz farklı renk seçeneği bulunan Yataş Bedding Somni baza modelleri, yatak odası dekorasyon anlayışınıza en çok uyum sağlayacak alternatifi bulmanıza yardım ediyor.

Yataş Bedding, konforunuzu arttırmak için yenilikçi teknolojilerden faydalanmayı da ihmal etmiyor. Yataş Bedding Move Up Master hareketli baza, sahip olduğu özel motor sistemi sayesinde beş ayrı
bölgesini istenilen şekilde ayarlama imkanı veriyor. İstediğiniz pozisyona kolayca getirebileceğiniz model, sadece uyurken değil kitap okuma ve televizyon izleme gibi aktiviteler sırasında da en rahat pozisyona sahip olmanızı sağlıyor. Hareket özgürlüğü kısıtlanan ileri yaştaki bireyler ya da hastalar için tercih edebileceğiniz bu model, kişisel konfor ihtiyaçlarınıza benzersiz şekilde cevap veriyor.

Geleneksel Değiştirme Kampanyası ile İndirimli Fiyatlar

Yataş Bedding tek ve çift kişilik baza çeşitleri, tercih ettiğiniz yatağın boyutlarına tam olarak uyum sağlayabilmek adına farklı boyut alternatifleriyle satışa sunuluyor. Yerden yükseklikleri, sundukları ekstra fonksiyon ve tasarım detayları değişkenlik gösteren modeller, keyifle kullanabileceğiniz alternatifler barındırıyor.

Geniş iç hacim ve ekstra güvenlik gibi pek çok artıya sahip olan bazalar vakit kaybetmeden Yataş Bedding online mağazasından sipariş verebilir, renk ve doku alternatiflerini kolayca değerlendirerek bazanıza zahmetsizce alabilirsiniz.

Yataş Bedding, düzenli olarak sunduğu kampanyalar ile de ihtiyaçlarınızı daha ekonomik bir şekilde karşılıyor. Geleneksel değiştirme kampanyası devam eden Yataş Bedding’in bu fırsatı sayesinde hayalinizdeki yatak, başlık ve baza çeşidine %50’ye varan indirimlerle kavuşabilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.