İç Isıtan Sonbahar Ev Dekorasyonu Fikirleri

İşte sonbahar ev dekorasyonu ile ilgili her şey! Yazın bitmesinin hüznünü atmanın en güzel yanı sonbaharla ilgili değişiklikler yapmaktır. Bu gardırobunuzu değiştirmek ya da evinizde değişiklikler yapmak olabilir. Eğer evinizin dekorasyonunda sonbaharı andıran minik değişimler yaratmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz sonbahar ev dekorasyonu fikirlerine mutlaka göz atın.

Evinize sonbaharı taşımanın en kolay yollarından biri balkabağı figüründen faydalanmaktır. Mutfak ya da salonda küçük kaseler içinde bu figürleri koyarak bu havayı kolayca yakalayabilirsiniz.

Desenli kırlentler, rahat battaniyeler ve konforlu yataklarla sonbaharın serin havasını sıcacık ve samimi bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Evinizde desenli halılar kullanarak da yaz dekorasyonunu yok edip yerine sonbahar esintisini getirmeniz mümkün.

Sonbahar-kış mevsimi = ekose deseni. Yatak örtüsü olarak ya da koltuk şalı olarak ekose desenleri en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Bahçeden topladığınız ya da kağıtlarla evde yaptığınız yaprak süslemeleriyle de evinize sonbaharı getirebilirsiniz.

Mumlar, loş ışıklandırmalar, ahşap malzemeler ve kozalaklar ile orta sehpa dekorasyonunuzda sonbahar esintisi yaratabilirsiniz.

Evinizdeki çerveçelerin etrafına sonbahar yaprakları ekleyerek evinize turuncu rengi katabilir ve sonbaharın iç ısıtan havasını dekorasyonunuza kazandırabilirsiniz.

Yalnızca evinizin içine değil dışına da sonbahar dekorasyonu yapabilirsiniz. Bunun turuncu tonlarında, sonbahar yapraklarıyla yapılmış şık bir kapı süsü yeter de artar bile.

Dekorasyonunuzu desteklemek adına çiçeklerden ve sonbahara ait figürlerden faydalanabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply