Evinizin Havasını Değiştirecek Koltuk Takımı Önerileri

Hem işlevsel olarak hem de görsel olarak ev dekorasyonunun en önemli parçası olan koltuk takımı, evinizin şıklığını olumlu ya da olumsuz yönde etkiler. Evin en çok kullanılan iki bölümü olan salon ve oturma odalarında tercih edilen koltuk takımları, ilk göze çarpan obje olduğu için doğru bir tercih ile evinizin havasını tek başına bile değiştirebilecek bir etkiye sahiptir. Oda içerisinde yer alan diğer eşyalar ile uyumlu ve tarzınızı yansıtan bir koltuk takımı seçerek evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Farklı zevklere hitap edebilen geniş ürün yelpazesine sahip İder Mobilya’da siz de evinize en uygun koltuk takımını bulabilirsiniz. Özgün tasarımları ile göz dolduran İder Mobilya, aynı zamanda kaliteli malzemeler kullanarak uzun ömürlü ve rahat bir kullanım sağlıyor. Üstelik işlevsel özelliğe sahip ürünleri ile küçük alanların değerlenmesine yardımcı olarak pratik ve kolay kullanım imkanı sunuyor.

Antissa Koltuk Takimi

Modası Geçmeyen Modern Görünümlü Koltuk Takımı Modelleri

Modern çizgiler ile klasik görünümü bir araya getiren tasarımlar, zamansız koltuk takımı modelleri arasında yer alıyor. Modası hiç geçmediği için de her zaman sıkça tercih ediliyor. Ahşap kol ve ayaklar, kadife kumaşlar, düğmeler ya da fitil ve farklı renklerden oluşan kırlentler gibi ufak detayları buluşturan salon takımı modelleri ile salonlar modern bir görünüme kavuşurken klasik tarzdan vazgeçemeyenlerin de beğenisini kazanıyor. Üstelik salonunuzun büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre ikili, üçlü ya da berjer yani tekli koltuklardan oluşan farklı alternatifler sunan koltuk takımı modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca odanızdaki modern görünümü ön plana çıkarmak için berjerlerin rengini diğer koltuklardan farklı olarak da tercih edebilirsiniz. Eğer salon dekorasyonunda sadelik yerine daha dikkat çekici bir görünüm istiyorsanız koltuk takımınızı desenli kırlentlerle süsleyebilirsiniz.

Patara Koltuk Takimi

İşlevsel Özelliklere Sahip Koltuklar Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Fonksiyonel detaylar ile hem yerden tasarruf sağlayan hem de çok yönlü kullanım imkanı sunan koltuk takımı modelleri her geçen gün popülaritesini artırıyor. Odayı daha geniş ve ferah göstermesinden dolayı özellikle küçük alanlar için birden fazla işleve sahip koltuklar adeta bir kurtarıcı görevi üstleniyor. Ortalıkta dolaşan eşyalardan bıkanlar ya da fazla kullanmadığı kıyafetlerini koyacak yer bulamayanlar için bazalı koltuklar en ideal koltuk takımı alternatifleri arasında yer alıyor. Kolayca yatak haline dönüştürülebilen modeller ise kalabalık aileler ve misafir ağırlamayı sevenlere büyük kolaylık sağlıyor. Bu yılın en revaçta olan koltuk modellerinden bir diğeri ise köşe koltuk takımları. Köşe koltuklar hem modern görünümü ile hem de az yer kaplaması sayesinde beğenileri üzerine topluyor.

Odelta Koltuk Takimi

Kolay Temizlenebilen Şık Görünümlü Kumaşlar

Şık görünümünün yanı sıra kolay temizlenebilen tay tüyü ve şönil kumaşlardan oluşan koltuk takımı modelleri ev dekorasyonda son zamanların yükselen trendleri arasında yer alıyor. Kadifeye benzeyen bir görünüme sahip olan tay tüyü ve şönil kumuşlar, kadife kumaşların aksine kiri içerisine hapsetmez ve kolay silinen bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde özellikle çocuklu aileler ve evcil hayvan besleyenler için ideal bir koltuk takımı seçimdir. Üstelik göz alıcı bir şıklığa sahip olan şönil ve tay tüyü kumaşlar oldukça yumuşak bir dokuya da sahiptir.

Perge Koltuk Takimi

Farklı Renk Kombinasyonlarının Kullanımı

Eskiden koltuk takımı içerisinde yer alan bütün koltuklar aynı renklerden oluşurken günümüzde koltuklar farklı ancak birbirinin rengine uyumlu olarak tercih ediliyor. Toprak tonları ve soft renklerden oluşan kombinasyonlar son zamanlarda en çok tercih edilen koltuk takımı renkleri arasında bulunuyor. Ayrıca trend renkler dışında renk seçimini odanızdaki diğer eşyalara uygun olarak da belirleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun salon takımı fiyatları sunan İder Mobilya’da siz de tarzınızı yansıtan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan uzun ömürlü koltuk takımı modellerine ulaşabilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply