Eviniz Sizi, Kişiliğinizi Yansıtsın!

Evlerimiz en özel alanlarmızı oluşturuyor. Bizi en fazla yansıtacak kıyafetlerimizden sonra ikinci sırada sanırım evlerimiz gelir. Tıpkı her girdiğiniz evde o eve özel bir kokunun olduğu gibi, tıpkı herkesin kendine has bir kokusunun olduğı gibi…

Peki evimiz neden kişiliğimizi yansıtmalıdır? Burası bizim sığınma yerimiz, dolayısıyla en iyi en sakin en güveni nasıl hissedeceksek öyle olmalıdır. Bu şekilde mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşayabileceğimize inanıyorum. Ayrıca bir avantajı daha varki; dekorasyon artık yalnızca belirli bir kesimin ulaştığı bir lüks değil. IKEA sağolsun artık herkes kendi çapında dekoratör. Çünkü artık ulaşılabilirlik arttı ve ürünler ucuzladı. Dolayısıyla herkes o dergilerde gördükleri evlere ulaşabilir oldular ve açıkçası aynen kopyalama şansları var. Özgünlük bunun neresinde ya da kişisellik. O zaman o evlere nasıl ‘Benim evim, güzel evim’ diyebiliriz ki?

Sizin için aşağıda bazı tüyolar sakladım. Umarım eğlenirsiniz.

 

[imagebrowser id=66]
Ceren Uzuner

Ceren, hayatı dolu dizgin yaşamyı sevenlerden. Kadın olmanın güzelliğini yaşamayı en iyi bilenlerimizden. Ceren bizimle dilediği her konuda yazmak üzere anlaştı. Biz de olur nasıl istersen dedik. Koyu bir Ezginin Günlüğü tutkunu olan Ceren giyinmeyi, şarkı söylemeyi, gezmeyi, aşık olmayı en çok yazmayı ve bizi seviyor. Biz de onu seviyoruz. Umarız siz de seversiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.