Evde Yılbaşı Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Yeni yıla günler kalmışken evde parti verecekler ya da evde ailesi ile yeni yılı kutlayacaklar için evde yılbaşı süslemeleri yazısı derledik. Kolayca bulabileceğiniz malzemelerle evinizde yılbaşı ruhunu yansıtmak istiyorsanız bu harika süslemelere bir göz atmanızda fayda var.

  • Kırtasiyeden alacağınız altın ya da gümüş renklerdeki kartonları 2019 yazacak şekilde kestikten sonra ipe geçirip harika bir karşılama yazısı hazırlayabilirsiniz.

 

https://www.lifestylesspace.com/2018/11/new-year-eve-party-decorations-ideas.html
  • Gösterişli bir ev partisi için siyah ve altın renklerde alacağınız uçan balonların uçlarına da altın renklerinde parlak ipler bağlayabilirsiniz. Dilerseniz bunu kırmızı, gümüş, yeşil balonlarla da yapabilirsiniz.
https://www.lifestylesspace.com/2018/11/new-year-eve-party-decorations-ideas.html
  • Yine kırtasiyelerde kolaylıkla bulabileceğiniz simli ve parlak kartonlarla yıldızlar keserek iplere yapıştırabilir ve evin her yerine asabilirsiniz.
https://www.lifestylesspace.com/2018/11/new-year-eve-party-decorations-ideas.html
  • Kırtasiye ya da tuhafiye gibi yerlerde bulabileceğiniz yumuşak kağıtlarla harika ev süsleri hazırlayabilirsiniz. Bunun için görseldeki gibi kağıtları püskül haline getirip bir ipe dizmeniz yeterli. Bu süsü dilerseniz kapıların üzerine dilerseniz de yılbaşı ağacının üzerine koyarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz.
https://www.cassiescroggins.com/diy-tassel-garland/
  • Yılbaşında sadece evi değil kendimizi de süslememiz gerekir. Bunun için konuklarınıza da vereceğiniz harika taç ve şapkalar yapabilirsiniz. Evinizde bulunan sade taçların üzerine tüy, yılbaşı süsü ve yılbaşı şapkası yapıştırarak harika saç aksesuarları elde edebilirsiniz.
http://www.clubcrafted.com/2016/12/27/diy-new-years-headbands-3-ways/
  • Evde bulunan kullanmadığınız şişelerinizi gümüş ya da altın metalik boyalarla boyadıktan sonra üzerine 2019 yazısı yazarak harika bir yılbaşı süsü hazırlayabilirsiniz. Bu süsü her yıl farklı rakamlarla kullanabilirsiniz.
https://tr.pinterest.com/pin/461759768023538342/

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply