Enerjik Brunch Masaları

Hafta sonuna 2 gün kala hepimiz hafta sonu planları yapmaya başladık değil mi? Erken kalkmak zorunda olmadığımız bir pazar günü evinizin eşsiz huzurunda güzel bir brunch yapmaktan daha güzel ne olabilir ki? Brunchlarınızı daha eğlenceli ve tatil günlerine yakışır hala getiren renkli tasarımları topladık ve ortaya hafta sonunu iple çektiren bu yazı çıktı.

masa (7)

Bahar çiçekleriyle süslenmiş brunch masaları sabah enerjinize enerji katın. Çiçeklerin kokusuyla iştahınız açarken güzellikleriyle havanızı değiştirin. Rengarenk reçellerle süslenmiş bir sofrayla yeni bir haftaya enerjik başlayın.

masa (4)

Bahar çiçeklerinin yanı sıra mevsim meyveleriyle de masanızı renklendirebilirsiniz. En taze olanlarından yayılan kokular gününüzün güzel geçmesine yardımcı olur. Brunch sonrası meyveleri afiyetle yemek tabi ki serbest. Çiçeklerle meyveleri birlikte de kullanabilirsiniz. Renklerin enerjikliğinden bile brunchınızın ne kadar neşeli geçeceğini anlamak mümkün.

masa (8)

Brunch sofralarının en önemli etkenleri masa örtüleri ve peçeteler. Çiçek, meyve gibi eklemeler yapmak istemiyorsanız renkli peçeteler ve renkli masa örtüleriyle bahar brunchlarının neşesini evinize taşıyın. Sıcak bir aile ortamında paylaşılan bütün her şey bu peçeteler ve örtüler kadar renkli olacaktır.

masa 12

Bu kadar renk bana fazla diyorsanız eğer beyazı ağırlıklı olarak kullanıp daha sade ve dinlendirici sofralar yaratın. Sonrasında sofranızın başından kalkmadan gazetenizi, derginizi ve ya kitabınızı huzurlu bir şekilde okuyun. Beyazın dinlendirme etkisini bütün haftanın yorgunluğunu atmakta kullanın.

masa (3)

Havalar düzelmeye başlarken brunch keyfinizi bahçenize ve ya balkonunuza taşıyın. Güneşten bol bol D vitamin depolayın enerjinizi yükseltin. Bahçeye ve ya balkonunuza taşıdığınız brunchları sevdiklerinizle paylaşın.

masa (5)

Tam da brunch yapacağınız gün havalar bozdu ve dışarı çıkamadınız mı? O zaman güneşi içeri getirin. Bol bol turuncu ve sarı renklere ağırlık vererek sevdiklerinizle neşeli ortamlar yaratın. Dışarıdaki kötü hava içeride güneşli masalar varken kimin umurunda.

Hatta siz en iyisi mi bu harika bruch fikirlerini bu pazar annenize ve tüm ailenize sürpriz olarak kullanın. Neşeli brunch sonrası anneyi takıp kolunuza alışverişe çıkıp onu kendinizi şımartabilirsiniz.

masa (6)

Peki sizin brunch tercihiniz nasıl? Rengarenk ve neşeli mi, dinlendirici ve sakin mi? Çiçekler olsun mu olmasın mı? peki ya meyvelere ne dersiniz? Tercih yapmanızı kolaylaştırmak için galeriye göz atmayı unutmayın.

[imagebrowser id=262]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply