En Sevdiğimiz 10 Orta ve Yan Sehpa Modelleri

Ev dekorasyonunda hem işlevselliği hem de görünümü ile büyük bir role sahip olan mobilyalardan biri sehpalardır. Özellikle koltuk takımını tamamlayan orta sehpalar dekorasyonu büyük ölçüde değiştirebilir. Bu açıdan hem yan hem de orta sehpaları salonunuzun diğer mobilyalarına uygun seçmeli ve dekorasyonu tamamlamalısınız. İşte size sehpa seçimi konusunda fikir verebilecek en sevdiğimiz 10 orta ve yan sehpa modelleri..
livingroom19

Modern salonlar için ideal olan yuvarlak sehpalar özellikle geniş bir salonunuz varsa harika bir seçim olabilir. Ahşap ayakları ve beyaz üst kısmı ile her renkte döşenen salon için uygun bir sehpa modeli.
f47c46abc56d32cdb800e2a367aabb23

Ev dekorasyonunda marjinalliği seven ve birkaç parçayı ilginç ve farklı mobilyalardan seçerek dekorasyonu dengelemeyi tercih edenler için bu sehpa son derece ideal görünüyor.
Einrichtungstipps-und-neue-Wohntrends-2106-Wohnzimmer-einrichten

Ahşap sehpalar hem vintage hem modern hem de klasik tarzda döşenen salonlar için uygundur. Bu hem yan hem de orta sehpa şeklinde olan yuvarlak ve üçgen ayaklı sehpalar salonunuza çok yakışacak.
c0198199_8341026

Son derece minimal ama aynı zamanda göz alıcı bir yan sehpa modeli. Metal ve farklı bir tasarıma sahip ayaklarıyla özellikle modern salonların stilini bir tık yükseğe çıkartmak için yeterli.
36de4e2c3af46b71019b42c33364fc30

Hem modern hem de biraz genç işi cam sehpalar son dönem dekorasyon dünyasında trend haline geldi. İnce kenarları ve dikdörtgen tasarımıyla küçük salonlara ferahlık getirebilecek bir sehpa modeli.
The-Brunette-One-Living-Room-Final-Reveal-with-Havenly_4

Yine cam sehpa modellerinden biri olan ancak iç içe geçmeli tasarımıyla hem yan hem de orta sehpa şeklini alabilen bu model şık olduğu kadar kullanışlı da.
marble_clock_setting

Dekorasyondan moda dünyasına kadar etkisi yayılmış olan rose gold renginde bu harika sehpa, salonunuzun havasını çok değiştirecek. Özellikle minimal tarzda döşenmiş ve çok az renk kullanılmış salonlarda göz alıcı bir dekorasyon oluşturabilir.
small-living-room-design-with-grey-couch-and-wall-hanging-pictures-and-pendant-light-and-pink-table-and-black-flooring

Salonuna renk katmak isteyenler için ideal olabilecek bu kırmızı dikdörtgen orta sehpa, modern bir salon için muhteşem bir seçim.
10-cheap-diy-projects-for-outdoor-use-3-594

Yan sehpa seçenekleri arasında en iyisi olan ince metal ayaklı ve yuvarlak bu sehpa modeli, salonunuza elegan bir görünüm kazandırabilir.
untitled_18

Daha gösterişli bir sehpa modeli arayanlar için harika bir alternatif olan bu sehpa modeli özellikle L koltukların kullanıldığı salonlar için ideal.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply