Dekorasyon Önerisi: Konuşan Duvarlar

Artık duvarlar konuşuyor. Hemde sizin dilinizde, sizin gibi. Duymak istediklerinizi söylüyor. Görmek istediklerinizi gösteriyor. Sıkıcı tablolardan, dümdüz duvarlardan sıkıldıysanız işte tam size göre bir dekorasyon önerisi. Duvarlarınızı konuşturun.

dekorasyon konuşan duvarlar 16

Mutfağınızı, yatak odanızı, kısacası evinizin her kösesini size enerji verecek yazılarla, desenlerle süsleyebilirsiniz. Çocuklarınıza daha eğlenceli, hayal dünyalarını yansıtan tasarımlar ve ya hayat felsefenizi, her gün gördüğünüzde enerjinizi yükselteceğiniz bir yazıyı ya da resmi alın ve kendi ellerinizle duvarlarınıza işleyin.

dekorasyon konuşan duvarlar 14

Peki siz de klasik ev dekorasyonundan hala sıkılmadınız mı? Sıkıldıysanız eğer size biraz ilham verelim. Hayatınızdaki tüm dokunuşları kendiniz ve sevdikleriniz için yapmanın mutluluğunu duvarlarınıza taşıyın.

dekorasyon konuşan duvarlar

Sadece yazılar değil elbette, resimler, saatler bile artık siz nasıl isterseniz öyle olmaya hazır. Tek yapmanız gereken hayat enerjinizin çıkış noktasını evinize yansıtmak. Aynaya bakın ve gördüğünüz kişiden esinlenin, ya da sevdiğiniz birinin bir sözünü her gün görmek için yatağınızın başına keyifli bir şekilde yazın.

dekorasyon konuşan duvarlar 17
dekorasyon konuşan duvarlar (9)

Birkaç harf ve bir kaç resimle evinizin enerjisini değiştirmeniz mümkün. Benim yazım güzel değil, ben çizemem dediğiniz şeylerin istediğiniz boyutta yazıcıdan çıktısını alın. Daha sonra harflerin ve ya resimlerin içi boş kalacak şekilde makas ya da maket bıçağı yardımıyla çıkartın. Duvarınızda istediğiniz yere sabitleyin ve içini doldurduktan sonra kağıdı nazikçe kaldırın. Aşağıdaki resimde daha detaylı olarak görebilirsiniz.

dekorasyon konuşan duvarlar (5)
dekorasyon konuşan duvarlar (4)
dekorasyon konuşan duvarlar (3)

İşte ilham dolu resminiz ve ya yazınız hazır. Ben uğraşamam böyle şeylerle derseniz eğer hazır satılan duvar stickerları işinize çok yarayacaktır.

Siz hayal edin, duvarlarınızı konuşsun.

dekorasyon konuşan duvarlar (10)
dekorasyon konuşan duvarlar (11)

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply