Vogue Born Free Africa

image

Vogue, yeni sosyal sorumluluk projesi Born Free ile tüm dünyada dikkatleri üstüne çekmeye hazırlanıyor. AIDS hastalığıyla savaşın önde gelen destekçilerinden biri olan moda endüstrisinin lider isimlerini bir araya getiren Vogue, AIDS’in anneden çocuğa şeklindeki bulaşma tipine yönelmeyi tercih ettiği bu projeyle herkesi AIDS’i durdurmaya davet ediyor.

Birçok ünlü ismin de yer aldığı proje, aids için gerekli olan yaratıcı ve inovatif çözümler ortaya çıkararak AIDS’i bertaraf etmeyi amaçlıyor.

article-2611479-1D4C685900000578-62_634x430

Herkesin yaşama hakkı vardır. Fakat bu kadınlar nasıl yaşayacakları önceden belirlenmiş hayatlarını sürdürmeye mahkumlar. Onlara yaşamayı hak ettikleri hayatları geri verilebilir. AIDS’li doğumların önüne geçilebilir ve özgür çocuklar dünyaya gelebilir.

VOGUE’a kulak verilmeli : “AIDS’in önüne geçilebilir!”

www.bornfreeafrica.org

İzlem Küsmen

İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.