Banyoda Değişiklik Yapmak İsteyenlere Renk Önerileri

Banyoda değişiklik yapmak isteyenler için büyük tadilatlar yaptırmak her zaman zahmetli bir iştir. Banyoları temiz ve düzenli tutmak ise gerçekten çaba ister. Peki banyonun görünümünden sıkıldıysanız ne yapacaksınız? Banyonuza farklı renkler kattığınızda dekorasyondaki değişikliğe şapka çıkaracaksınız. İşte banyoda değişik yapmak isteyenler için ilham verici renk önerileri.

Soğuk mavi ile beyazın uyumu muhteşem. Hem temiz hem düzenli hem de şık görünen bir banyo istiyorsanız bu renkleri bir araya getirebilirsiniz.

Bembeyaz bir banyoya derinlik katmak için kullanılabilecek en güzel renk hiç kuşkusuz gri. Bir duvarı soğuk griye boyayarak bu görünümü elde edebilirsiniz.

Banyolarda sıklıkla açık renkler kullanılsa da siz daha karakteristik bir dekorasyona imza atmak için haki renk gibi muhteşem bir rengi kullanabilirsiniz.

Koyu renklerin doğru kullanıldığında dekorasyona nasıl bir şıklık kattığı yadsınamaz.

Banyonuza biraz neşe katmaya ne dersiniz? Bu açık pembe-şeftali arası ton bunu yapmak için en ideal renklerden. Dolap, duvar, paspas ya da aksesuarlarla bu rengi banyonuza katabilirsiniz.

Renk katmaktan bahsetmişken yılın en trend rengi liladan bahsetmemek olmaz.

Dar bir banyonuz varsa tamamen beyaz kullanarak temiz ve aydınlık bir görünüm elde etmek mümkün.

Banyom da benim kadar şık ve gösterişli olsun diyorsanız siyah ve beyazın uyumunu mutlaka deneyin.

Daha bohem ya da vintage bir banyo dekorasyonu için desenleri kullanabilirsiniz. Siz de banyoda değişiklik yapmak için risk almaktan çekinmiyorsanız farklı desenleri aynı anda tercih edebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.