Anneler Günü Hediye Önerileri

Küçükken elimizde bir çamur parçasıyla gittiğimizde sevinçten havalara uçarlardı. Eminim ki o çamur parçasını hala evin içerisinde bir yerlerde saklıyorlardır. Annelerimiz için en anlamlı hediye içimizden gelen ona özel olan hediyelerdir. Ama yine de ben annemi şımartmak istiyorum param da var diyorsanız şurada sizin için hazırladığımız sayfaya bir göz atın. Aşağıda ise hemen bugün halledebileceğiniz hediye önerilerimiz bulunuyor.

anneler günü

Bu anneler gününde pahalı şeylerle günü geçiştirmek yerine ona dünyanın en özel varlığı olduğunu histterimek için kendi elinizle bir şeyler yapın. Sadece annemiz için yaptığımız olan bir şey onu dünyanın en pahalı hediyesinden daha çok mutlu edecektir.

anneler günü 6

Pazar sabahı erken saatlerde kalkıp güzel bir kahvaltı sofrası, bizim için yıllardır hazırladığı kahvaltı sofralarının yerini tutmasa da, annenizin o narin ellerinden çıkanlar gibi lezzetli olmasa da gözlerine baktığınızda mutluluğunu göreceksiniz. Hatta abartıp kahvaltıyı yatağına götürün.

anneler günü 1

Anne kokusu hiç bir şeye değişilmez, o en özel varlığın küçük bir mumla bambaşka bir dünyaya yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz. Artık bir çok yerde bulabileceğiniz kokulu mumlardan küçük bir set yapıp, kokularla duygularınızı paylaşabilirsiniz. İsterseniz artık bir çok yerde satılan mum yapma setleriyle kendi kokulu mumunuzu kendiniz yapıp annenize verebilirsiniz.

anneler günü 9

Çok klasik olsa da her kadın gibi bir anne çiçeklere hayır diyemez. Onun için topladığınız çiçeklerin yerini satın alınanların doldurmadığı, okuldan eve giderken yolduğumuz çiçeklerle öğrendik. Ellerinizden güzel bir kır çiçeği buketi hiç bir şeyin yerini tutamaz onun gözünde.

anneler günü 4

Ailenize bakmaktan bazen doğru düzgün aynaya bile bakamayan annenize güzel bir bakım seti alabilirsiniz. Evet fiyatları bazen pahalı olabiliyor ama onu düşündüğünüzün bir göstergesi olacaktır. Yıllardır ev işleri, iş hayatı, siz, derken elleri yüzünden önce yıpranan annenize vereceğiniz bir el kreminin bile anlamı büyük olacaktır.

anneler günü 5

Kendi hiç bir şey almayıp çoğu zaman bize alış veriş yaptıklarında fark etmiyoruz bile. Maddi durumunuz el verdiğince takın kolunuza annenizi alış verişe götürün ardından güzel bir kahve ısmarlayın.Alışveriş bahane, baş başa geçireceğiniz bir gün en büyük hediye olacaktır.

anneler günü 8

Tüm bunların yanında bir iki satır not yazmayı unutmayın. Ve en özeli, en güzeli, kocaman öpün annenizi, koklayarak. En güzel hediye bu olacaktır. Sadece bir gün değil bütün günleri annemize ayırsak bile az kalır. Elinizden geldiğinde hepsini her gün yapmaya çalışın. Cennet onların ayaklarının altında unutmayın.

anneler günü 7

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.