7 Modern Orta Sehpası

Modern bir orta sehpasi, genellikle evimizin düzenlemesinde belki en önemli parçası olmamakla birlikte çarpıcı bir model ile evimizin havasını baştan aşağı değiştirme gücüne sahip olacak bir etkisi de olduğu da inkar edilemez. Satın almayı düşündüğünüz parçanın stilin önemli olması kadar bir orta sehpasının aynı zamanda fonksiyonel olmasına dikkat etmelisiniz. Yuvarlak olabilir, katlı olabilir hem zevkinize uyumlu olmalı hem de kullanışlı.

Tüm bu etkenleri düşünerek farklı zevk ve stile sahip siz Kadınım Mutluyum takipçileri için 7 farklı modern orta sehpasını sizin için derledik. Hangi tarz hoşunuza gitti? Yuvarlak mı tercihinizdir yoksa ahşap görünümlüler mi? Özellikle büyük boy diktmrtgen olanlar ekstra dekorasyon objeleri ve coffee table book konseptiyle evinize Friends dizisindeki gibi stil sahibi cafe havası verecektir. Bir başka yazımızda da isterseniz en trend coffee table book listesi yapabiliriz. Orta sehpası listemizde fiyatları uygun olanların yanı sıra birkaç tane tasarımcı modelini de seçmeye çalıştık. Lütfen bizimle en beğendiğiniz orta sehpasını paylaşmayı unutmayın.

Sevgiler…

Urban Outfitters, 149.99

10 modern orta sehpası

Tavarua Coffee Table, 399

10 modern orta sehpası2

Bolt Coffee Table, 149

10 modern orta sehpası3
Bu akrilik sehpa hem modern hem de çok şık bir seçenek!

Ikea Stokholm Orta Sehpası, 229

10 modern orta sehpası4

West Elm Origami, 399

10 modern orta sehpası5

Blu Dot Pi Coffee Table, 599

10 modern orta sahpası6

Eames Molded Plywood Coffee Table, 1009

10 modern orta sehpası7

Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

No Comments Yet

Leave a Reply