Zarafet Dolu 10 İnci Gelin Takısı

İnci gelin takısı modelleri, zarif bir gelin olmak isteyen kadınların ilk tercihlerinden oluyor. Bembeyaz gelinliğe en çok yakışan takılardan biri olan inci, farklı modelleri ile gelinleri en özel günlerine hazırlıyor. Eğer siz de düğününüzde inci takılar takmak istiyorsanız size harika önerilerimiz var.

İşte zarif bir gelin olmak için takabileceğiniz 10 İnci gelin takısı

Etsy Silver Twist Necklace, Wedding Necklace, Pearl Bridesmaid Gift, Bridal Jewelry, Mother of the Bride $29 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sade ve minimalist bir inci takı istiyorsanız muazzam bir model.

BHLDN Clarise Drop Earrings $90 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Halter yakalı, askılı ya da tek askılı bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz kolye yerine gösterişli ve muazzam bir inci küpe tercih edebilirsiniz. Tabii böyle bir küpe ile şık bir topuz tercih etmelisiniz.

Etsy Pearl Bridesmaid Necklace | Iridescent Pearl Bridesmaid Gift | Rose Gold Pearl Bridal Necklace | Wed $34 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sade bir gelin olmak için fazla gösterişli takılar yerine daha modern tercihler yapmak istiyorsanız bu inci kolye en ideal seçeneklerden biri.

BHLDN Ternion Necklace $170 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Vintage gelin takıları son dönemde oldukça popüler. Eğer vintage stili seviyorsanız düşük omuzlu bir gelinlikle bu zarif inci kolye harika olabilir.

Etsy Gold Pearl Wedding Bracelet, Gold Bridal Jewelry, Gold Pearl Bracelet, Gold Rhinestone Bracelet, Gol $39 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İnci gelin takısı modelleri arasında bilezikleri de saymamak olmaz. Bu inci bilezik ile kusursuz bir gelin olabilirsiniz.

BHLDN Pearl Blooms Earrings $105 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Düğününüzde stil sahibi görünmek için sıradan takılar yerine farklı tasarımlar takmaya ne dersiniz?

Jaipur Moons Handcrafted Bridal Sterling Silver Station Pearl Necklace $46.99 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Straplez ya da derin V yakalı, dekolteli bir gelinlik tercih ettiyseniz bu gösterişli inci kolye ile gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Tagliamonteb Incanto Royale Diamond and Pearl Pendant 18K Gold Necklace $1,150 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sade olduğu kadar şık görünen bu kolye de harika bir seçenek.

Majorican 8mm Single Row Pearl Bracelet $110 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İncilerle bezenmiş bu bilezik prenses gelinlik modelleri için oldukça uygun.

BHLDN Parker Earrings $150 (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Perçemleri dökülen şık bir topuz modeline bu vintage küpe oldukça doğru bir seçim olabilir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply