Yine Yeniden Yaz Zamanı

Merhaba, uzun zamandır yoğun okul dönemim nedeniyle hiç bir yazı yazamadım, uzak kaldık. Henüz bitmiş olmasa da yaz gelmişken bir giriş yazısı yazmalıyım dedim ve yazı çok seven bir insan olarak konumda belli zaten. 🙂 Yaz günleri denildiğinde aklımıza gelenler sıcacık sabahlar, çiçek kokulu sokaklar, deniz, kum güneş ve tempolu gece hayatı olsa gerek.

Tam da yaz demişken, Hunca’nın bana yapmış olduğu sürprizden de bahsetmek istiyorum. Yaz aylarına çok yakışan yeni Moments serisinden hediye parfümler gönderdi. Moments Day, günlük yaşantımızın koşuşturmacası içinde bolca ihtiyaç duyduğumuz fresh ve çiçeksi kokusuyla kendini sevdirdi. Moments Night ise yine çiçeksi kokusuyla ancak bu sefer biraz daha yatıştırıcı tonlarıyla akşamları kullanmak için bire bir olmuş. Şirin mi şirin kutuları ise bu kokuları sevmek için başlı başına bir neden olmuş üstelik çok da hafifler.

20130519_184505

Betül Kuzey

Ve karşınızda Ankara'dan moda gündemini yakalayan size her daim en taze en trend bilgileri sunan biricik moda yazarımız. Kendisinin çalışkanlığına nutkumuz tutulmakla birlikte moda zevkine de hastayız. Ekibin bir parçası olmayı kabul etmekle gücümüze güç kattığına inandığımız Modakolik editörümüz Betül' ü http://www.modakolik.com/ adresinden daha yakından tanıyabilirsiniz. Sorularınız için [email protected] dan faydalanabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply