Yılbaşı Partisinde Seksi Görünmek İçin Kombin Önerileri

Gideceğiniz yılbaşı partisinde seksi görünmek için ne giyeceğinize karar veremediyseniz sizin için birbirinden şık ve göz alıcı kombin önerileri derledik. İster şık bir mekanda isterseniz de ev partisinde yeni yıla girin, tüm bakışları üzerinize toplayacağınız bir kombin yapmak için küçük detaylara ihtiyacınız var. Eğer hala yılbaşı kombini konusunda bir karara varamadıysanız sizin için derlediğimiz kombin önerileri oldukça işinize yarayabilir.

İşte yılbaşı partisinde seksi görünmek isteyenler için stil önerileri

  • Yılbaşı partisi için tercih edilebilecek en güzel elbise payetli, pullu, parlak elbiselerdir. Siz de henüz alışveriş yapmadıysanız bu tarz bir elbise satın alabilirsiniz.

boohoo Boutique Sequin Open Back Bodycon Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Eğer şık bir mekanda, biraz daha sakin bir yılbaşı partisine katılacaksanız payetli elbiseler yerine saten bir elbise tercih ederek de seksi görünebilirsiniz.

Michelle Mason Twist Knot Gown (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Bir ev partisine gidecekseniz ya da daha sade görünmek istiyorsanız şık bir mini etek ve diz üstü çizmeler zahmetsizce seksi görünmenizi sağlayacaktır.

Express Metallic Animal Print Jacquard Wrap Mini Skirt (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kış günlerinde tercih edilebilecek kıyafetlerden en güzeli de şık tulumlardır. Elbise ya da etek giymek istemiyorsanız derin V yakalı şık bir tulum da edinebilirsiniz.

Tall Red Wrap Front Wide Leg Romper (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Seksi olmak için şıkır şıkır giyinmenize gerek yok. Dekolteli şık bir bluz ve deri pantolon da seksi olmanızı sağlayacaktır.

Black Crepe Blazer Wrap Front Bodysuit (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Seksi görünmek için dekolte de şart değildir. Transparan ya da dantelli bir bluzla da son derece çarpıcı görünebilirsiniz.

Lace Spangle Blouse (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Stil sahibi görünmek için şık bir takım elbise içine seksi bir bodysuit giyebilirsiniz.

Tall Green Velvet Wide Leg Co Ord Pants (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Eğer tüm gözler sizin üzerinizde olsun istiyorsanız kırmızı elbiseden şaşmayın.

COTTON CITIZEN The Ibiza Mini Dress (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply