Yılbaşı Partisi İçin Saç Modeli Önerileri

Yılbaşı için partiye gitme planı yapıyorsanız ve kombininize uygun bir saç modeli bulmak için araştırma yapıyorsanız sizin için birbirinden güzel saç modelleri derledik. Kendi saç modelinize, saç tipinize ve tarzınıza göre bu modellerden ilham alabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz en güzel yılbaşı partisi için saç modelleri tavsiyeleri.

Özel bir davete giderek yeni yılı kutlayacaksanız saç modelinizin de özenli olması şart. Tercih ettiğiniz abiye elbisenin daha ön planda olması için sıkıca toplanmış bir topuz ve şık bir saç aksesuarı harika olabilir.

Daha doğal ve modern bir topuz istiyorsanız tepede toplanmış ve kahkülle şekillendirilmiş bir topuz yaptırabilirsiniz. Kahkülünüz yoksa o gece için takma kahkül takabilir ya da at kuyruğu ile yapılan sahte kahkül görünümünü tercih edebilirsiniz.
Daha sade bir elbise tercih ettiyseniz örgülü topuz modelleri harika bir seçenek olabilir. Gösterişli takılarla birlikte bu topuz yılbaşı partisi için saç modeli seçenekleri arasında sıklıkla tercih ediliyor.
Modern ve stil sahibi görünmek istiyorsanız düşük at kuyruğu bunun için en iyi saç modellerinden biridir. Bu sade görünümü gösterişli bir kombinle bir araya getirebilirsiniz.
Cool bir yılbaşı görünümü elde etmek istiyorsanız geriye taranmış ıslak görünümlü saçlar harika hir alternatif. Dekolteli ya da çarpıcı bir elbise tercih ettiyseniz bu saç ile elbisenizi harika bir şekilde tamamlamış olursunuz.
Tepede toplanmış sade bir balerin topuzu hemen her elbise ile uyum sağlar.
Şık bir yerde yılbaşı partisine davetliyseniz ve daha romantik tarzda bir kombin yaptıysanız yandan toplanmış dökümlü bir saç modeli tercih edebilirsiniz.
Son zamanların popüler saç modellerinden biri olan yandan örülmüş ve açık bırakılmış bu saç modeli gösterişli bir stile sahip olmak için harika bir seçenek.

Yine son yıllarda çok popüler olmuş bir saç modeli daha. Yarım toplanmış bu saçlar özellikle feminen elbiseler için tercih edilebilecek saç modellerinden biri. Bu modeli ile topuz şeklinde de yapabilirsiniz.  Daha modern görünmek adına saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız iri dalgalarla hareketlendirilmiş ve yandan ayrılmış gösterişli bir saç modeli tercih edebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply