Yeni Prenses Adayı Meghan Markle Stili

Suits dizisindeki güzelliği ve başarısıya tanınan Meghan Markle, Prens Harry ile nişan haberinin ardından en çok konuşulan isimlerden biri haline geldi. Diğer prenses Kate Middleton ile sık sık karşılaştırılsa da kendine has stiliyle göz dolduruyor. Her ne kadar Prens Harry ile tanışmasından sonra giyiminde farklılıklar olduğu söylense de genel olarak sade, şık ve iddialı giyinmeyi tercih ettiğini söylemek mümkün.

O halde yeni prenses adayının stiline yakından bakmaya ne dersiniz?

http://www.elleuk.com/fashion/celebrity-style/articles/g31266/meghan-markle-style-file/

Amerikalı oyuncunun stiline katıldığı ödül törenlerinde yakından bakmak mümkün. Bu tür törenlerde genellikle iddialı elbiseler giymeyi tercih ediyor. Kalem etek ya da midi elbiseler stilinin vazgeçilmez parçaları.

 

http://www.elleuk.com/fashion/celebrity-style/articles/g31266/meghan-markle-style-file/

Stilettolar da en sevdiği ayakkabılardan. Maskülen ve feminen stili bir arada kullanmayı harika bir şekilde başarıyor yeni prenses adayı. Meghan Markle stili bu parçalarla şekilleniyor.

 

http://www.townandcountrymag.com/style/fashion-trends/g3272/meghan-markle-preppy-style/

Şık gömlekler, sigaret pantolonlar ve blazer ceketler sürekli tercih ettiği parçalar olduğu için kraliyet stiline de göz kırpıyor.

 

https://www.glamour.com/story/meghan-markle-style

Sade ve minimal kombinleriyle ön plana çıktığı için genellikle Kate Middleton’un stiliyle karşılaştırılsa da ondanf arklı olan kendine has bir stile sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kombinlerinde genellikle sadeliği kırmak için hareketli parçalar kullanıyor.

https://www.purewow.com/fashion/meghan-markle-style-tips

Farklı tarzlardaki parçaları bir araya getirmekte ve renkleri monokrom şekilde kullanmakta da usta olduğunu görmek mümkün.

 

https://www.glamour.com/story/meghan-markle-style

Her ne kadar Prens Harry ile nişanlanmasının ardından stilinde gözle görülür değişiklik olduğu söylense de nişandan önceki hayatında da feminen, sade, klasik ve şık bir stile sahip. Saç ve makyaj konusunda yaptığı tercihlere de bakılırsa prenses olduktan sonra çok fazla zorluk çekmeyecek.

https://www.popsugar.com/fashion/Meghan-Markle-Style-42641885

Temel renkleri kullanması ve elbiselerde tercih ettiği boylar bir prenses olmak için gerekli stile sahip olduğuna işaret ediyor.

http://www.elleuk.com/fashion/celebrity-style/articles/g31266/meghan-markle-style-file/

Nişanın duyurulmasının ardından verdiği görüntülerde muazzam bir kış stiline sahip olduğu gözlerden kaçmıyor. Şık bir stiletto, düz bir elbise ve beyaz bir kaban harika bir kombin oluşturmuş.

 

https://www.msn.com/en-us/lifestyle/whats-hot/the-velvet-dress-meghan-markle-wore-under-this-coat-is-gorgeous-%E2%80%94-and-on-sale/ar-BBHKNbP

Özellikle son zamanlarda oldukça konuşulan bu kombini de prenses olmaya oldukça adapte olduğunu gözler önüne seriyor. Peki siz Meghan Markle stili hakkında ne düşünüyorsunuz?

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

1 Comment

Leave a Reply