Yeni Düğün Günü Trendi; Gelin ve Nedime Sabahlıkları

Düğün trendleri son zamanlarda son derece eğlenceli bir hale geldi. Gelin adayı düğüne hazırlanırken ona yardımcı olan nedimeleriyle birlikte bu hazırlıkları bir parti havasında geçiriyor. Eğer siz de düğün hazırlıkları yapan bir gelin adayıysanız nedimeleriniz ve kendiniz için sabahlıklar hazırlamayı ihmal etmeyin.

İşte sizin için derlediğimiz en güzel gelin ve nedime sabahlıkları

  • Gelin ve nedime sabahlıkları, gelinin farklı diğer nedimelerin aynı giydiği sabahlıklardan oluşuyor. Bu yeşil, çiçekli sabahlıklar bunun için harika bir seçim olabilir.

Etsy Bridesmaid Robes, Floral Robe, Wedding Robes, Bridesmaid Gift, Bridal Party Robes, Personalized Robe (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Gelinin beyaz çiçekli, nedimelerin de lacivert çiçekli sabahlıklar giydiği harika bir düğün sabahına hazır mısınız?

Etsy Silk Bridesmaid Robes – Robes for Bridesmaids – Floral Bridesmaid Robes – Satin Bridesmaid Robes (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Bütün nedimelere aynı sabahlığı giydirmek istemiyorsanız renkli sabahlık seçenekleri de mevcut. Böylece her nedimenin favori rengini giymesini sağlayabilirsiniz.

Etsy Set of 6 Bridesmaid Robes // Robe // Bridal Robe // Bride Robe // Bridal Party Robes (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Klasik çiçekli sabahlıklar yerine daha marjinal seçimler yapmak istiyorsanız bu harika siyah sabahlıklara ne dersiniz?

Etsy Matte Satin Bridesmaid Robe, Bridesmaids Gift, Wedding Robe for Bridesmaids, Bridal Party Robes (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Çekici gelin ve nedimeler için saten ve fırfırlı harika sabahlıklar tercih edilebilir.

Etsy Bridal // Robe // Bridesmaid Robe // Bridal Robe //Bridal Gift // Lace Robe // Monika Ruffle Robe (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Daha farklı çiçekli sabahlıklar da tercih ederek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Etsy Set of 4 / Bridal Robe // Bridesmaid Robes // Robe // Bridal Robe // Satin Robe // Victoria Robe (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Daha modern sabahlık modelleri arayan gelin adaylarından biriyseniz sizin için seçtiğimiz bu harika sabahlıklara bayılacaksınız demektir.

Etsy Premium Blush Bridesmaids Robes – Tropical Delight Pattern – Palm Leaves – Soft Rayon Fabric – Bette (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kır düğünü için harika sarı ve çiçekli kimonolar da tercih edilebilir.

Etsy Yellow Sunflower Bridesmaids robes | Kimono Style getting ready robes for wedding day, wedding favor (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply