Yazın Trendi: Slip On

Tam da havalar güzelleşti derken hafta sonu yağmur yağacakmış. Şortlarımızı eteklerimi yaz geldi diye çıkartmıştık bile biz. Hemde havalar soğumadan yağmurlar başlayacakmış. Şortlar, etekler, elbiseler tamam da peki ya ayakkabılar?

Bu hafta sonunu bir şekilde atlatırız fakat yazın işe giderken ve ya şık ama spor olmanız gerektiğinde topluklu ayakkabılardan sıkıldığınızda yardımınıza kim koşacak? Tabi ki bu senenin trendi Slip on.

slip on 9

Ülkemizde “slipper” olarak bilinen bu ayakkabı modelleri hayal dünyanız ne kadar genişse o kadar değişik desenlere sahip olabilir. İster günlük, ister gece rahat olmak istediğinizde eliniz mutlaka onlara gidecektir. Düz tabanlı olması ve bazı modellerinin hava geçirme özelliği olması tercih edilmesi için en önemli sebepler.

slip on 11

Bir çok ünlü tarafından tercih edilen Slip on modelleri aslında çok da yeni sayılmazlar. Çok uzun yıllardır varlığını sürdüren Vans firmasının ilk ayakkabı modellerinden biri. Chanel, celine gibi markaların da bu sene İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında karşımızı slip on’lar çıkıyor.

slip on celine

slip on chanel

Rahatlık ve güzelliği bir arada arayanların tercihi. Dünya’nın en ünlü Bloggerlarından biri olan The Blonde Salad, yani Chiara Ferragni kendi yarattığı ayakkabı koleksiyonuna bu modellerden eklemiş bile. Sizde hem rahat hem de şık olmak için slip On’ları bir an önce ayakkabı koleksiyonunuza ekleyin.

slip on 7

Rahatlığının yanında her şeyle giyilebilen, kombinlemesi çok kolay olan, zaten yeri kadar zor olan “bu gün ne giysem?” sorusuna cevap olacak gibi duruyor. En azından bu yaz için bizleri birazcık bu yükten kurtaracak.
Slip On’ları kombinlemek ve ya binlerce seçenek içerisinden size en uygun olanları seçmek için galerimize göz atmayı unutmayın.

[imagebrowser id=279]
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply