Yazın Hayat Kurtaran 5li

Yazın çantanızda, dolabınızda, baş ucunuzda bulunması gereken en önemli şeylerden bahsetmek istiyorum. Her an her yerde lazım olabilecek kilit eşyalarla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. İşte size Yazın Hayat Kurtaran 5li.

1) Saç Bandı

Sıcaklardan bunaldığınızda saçlarınızı ne yapacağınızı bilmediğinizde hemen bir saç bandıyla saçlarınızı toplayabilirsiniz. Kısa saçlı olanlar ise direk bant olarak kullanabilir.

il_570xN.261690148

Kadınım Mutluyum Dükkan, Namrata Joshipura Beaded Headband (40$)

2) Siyah Rahat Elbise

Dilediğinizde günlük olarak, hatta plaja giderken bile giyebileceğiniz elbiseleri gece kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Çok yönlü elbiseleri kim sevmez ki?

cfc6d720add4592c00b5223635eea30b-a

Kadınım Mutluyum Dükkan, Rebecca Minkoff Tijuana Seamed Dress (112$)

3) Rahat Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı aşktır. Bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Hem şık hemde rahat olmak hepimizin hayali. Siyah elbisenize uyumlu, ya da her renk ile kullanabileceğiniz bir topuklu ayakkabı yazın sizin için işleri daha da kolaylaştıracaktır.

maxresdefault

Kadınım Mutluyum Dükkan, Michael Antonio Jaxine-REP (23$-30$)

ilgili yazı

4) Su Matarası

Evet, evet yanlış görmediniz. İlk okuldaki gibi su matarası taşımaktan bahsediyorum. Bu sıcak havalarla başa çıkmanın en kolay yolu bol bol su içmekten geçiyor. Bunu yaparken tarzınızdan ödün vermenizde gerekmiyor. Sadece su için değil. Buzlu çay ve ya serinletici başka içecekleri de çantanızla güvenle taşıyabileceğiniz bir araç.

da6c269734ba3cb5f39940404a0835b8_best

Kadınım Mutluyum Dükkan, Water Bottle (6.90$)

5) Güneş Gözlüğü

Güneş cildimize zarar verdiği gibi gözlerimize de zarar veren bir etken. Güneş gözlükleri hem sizi bu etkilerden koruyacak hem de benim gibi insanlar için taç görevi görecek bir eşya. Sezonun trendi olan kedi gözü güneş gözlüklerine bir göz atın derim.

Marc-by-Marc-Jacobs-Round-Cat-Eye

Kadınım Mutluyum Dükkan, Marc by Marc Jacobs Rounded Cat Eye Sunglasses (110$)

ilgili yazı

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.