Yaz Günlerinin Cezbedici Kokusu

Merhaba,

İş, okul, ülke değişikliği derken çok uzun zamandır yazamıyorum sizlere. Kendimi affettirebilmek adına bugün sizlerle Hunca’nın yoğun yaz günlerinde miss gibi kokan “ She Clubber” ürünü ile ilgili yazımı paylaşacağım.

kadinimmutluyum_hunca_she_clubber_cekilis_kampanyasi2

“She Clubber” parfüm, deodorant, roll-on’u ve tropical kokusuyla kendinizi özel hissetmenizi sağlayan eşsiz bir yaz kokusu. Yazın yoğun sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde özellikle seyahatlerinizde yanınıza almaktan kendinizi alıkoyamayacağınız bir ürün. Üstelik yeni tasarım parfüm şişesi ile de aynı zamanda oldukça renkli ve eğlenceli bir görünüme sahip.

Yaz bitmeden “ She Clubber” ‘ın sizi özel hissettiriren kokusu ile tanışmak isteyebilir, yeni heyecanlara yelken açabilirsiniz.

kadinimmutluyum_hunca_she_clubber_cekilis_kampanyasi

Milanodan Sevgilerle,

Kübra Bayram

Moda aşığı Kübra, Çukurova İşletme' yi bitirip hayallerini gerçekleştirmek üzere yeni ufuklara yelken açtı ve kendini İtalya'da buldu. Orada dükkan dükkan dolaşıp, vintage modasını araştırdı. Dünya çapındaki markaların markalaşma süreçleri ile de ilgilenen Mutlu Kadınlarımızdan Kübra bizimle burada moda ruhunu, felsefesini, trendleri, stili kısacası modayı paylaşacak. Ona [email protected] dan "naber?" diyebilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply