Yaz Gelinlerinin Balayı Bavulu İçin 10 Önemli Eşya

Yaz aylarında evlenenler için düğün kadar balayı hazırlıkları da heyecanlıdır. Yaz gelinleri kusursuz bir gelin olduktan sonra balayında da şıklığını korumayı tercih eder. Eğer siz de balayı hazırlıkları yapıyorsanız bir yaz gelininin balayı bavulu için 10 önemli eşya listesini incelemelisiniz.

maya hat

Maya Hat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Yaz geliniyseniz balayı için de harika tatil planları yapmış olmalısınız. Tatil planlarınızda plaj ya da gezmek varsa bavulunuzda mutlaka şık bir şapka bulundurmalısınız. Balayınızda başınıza güneş geçmesini istemezsiniz.

blue life

Blue Life (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Balayı bavulu için elbette bikini ya da mayo olmazsa olmazdır. Ancak bikini seçerken gelinliği andıran beyaz ve şık tasarımlı modelleri tercih ederek gelin olmanın tadını balayında da çıkarabilirsiniz.

samantha chang

Samantha chang (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Gelin çeyizi hazırlarken seçtiğinizden farklı olarak şık bir iç çamaşırı da balayı bavulu içinde yer almalı.

abbey

Abbey (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İç çamaşırına ek olarak şık ve gelinliği andıran bir sabahlık tercih etmelisiniz. Bu harika sabahlık modeli yaz gelini için ideal.

lioness

Lioness (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sahilde, şehir merkezinde ya da plajda gezinirken üzerinizde hem rahat hem de şık bir elbise olmalı. Elbette beyaz bir elbise ile gelinliğin havasını üzerinizde taşıyabilirsiniz.

hanky panky

Hanky Panky (Satın Almak İçin Tıklayınız)

İç çamaşırı ve sabahlıktan sonra şık bir gecelik de balayı bavulu için olmazsa olmaz.

avene

Avene (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Balayına giderken çantanızda mutlaka ama mutlaka 50 faktörlü bir güneş kremi yer almalı.

karen

Karen Walker (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Şapkadan sonra bir gözlük de tatil için olmazsa olmaz. Elbette gözlüğünüzü şık modellerden seçmenizde fayda var.

sam

Sam Edelman (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Şık elbiselerinizin altına bir o kadar şık bir sandalet giymek için bavulunuzda sandalet yer almalı.  Topuklu ayakkabı yerine rahat edebileceğiniz düz bir sandalet çok daha yerinde bir tercih olacaktır.

mac

Mac (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Her ne kadar yaz tatili için balayı bavulu hazırlıyor olsanız da romantik yemekler için kozmetik ürünler de almayı ihmal etmeyin.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply