Yaz Gelinlerine Gelinlik İlhamı; Kat Kat Gelinlik Trendi

Son dönemin en göze çarpan gelinlik trendi hiç kuşkusuz kat kat eteklere sahip gelinlik modelleri oldu. Bu oldukça hareketli görünen gelinliklere yakından bakmaya ne dersiniz? İşte size gelinlik konusunda harika fikirler verecek o modeller!

  • Kabarık gelinliklerden hoşlanıyorsanız bu uçuş uçuş, kat kat gelinlik modellerine de bayılacaksınız demektir.
https://www.storenvy.com/?utm_campaign=store404redirect&utm_medium=redirect&utm_source=system
  • Etek kısmı son derece hareketli olduğu için üst kısmı genellikle sade olan bu gelinlikler özellikle yaz düğünleri için ideal.
https://www.davidsbridal.com/wedding-dresses-with-skirt-drama
  • Bu etek modeline en çok yakışan dekolte ise hiç kuşkusuz straplez kesim. Bir de balerin topuzu ve sade bir makyaj ile taçlandırırsanız muazzam bir yaz gelini olabilirsiniz.
https://tr.pinterest.com/pin/86835099046149051/?lp=true
  • Hareketli, kat kat etek kısmının yanı sıra işlemeli ve parıltılı bir üst kısımda tercih edebilirsiniz.
http://www.elenasbrides.com/product/gorgeous-ball-gown-handmade-wedding-dress-that-is-multi-layered/
  • Bu kat kat etek tasarımı yalnızca prenses kesim, kabarık gelinliklere özel bir şey değil. Sade ve düz kesimli gelinliklerde de kat kat etekler görmek mümkün.
https://tr.pinterest.com/pin/86835099046121710/?lp=true
  • Balık formlu gelinliklerin uç kısmında da kat kat görünüm oldukça güzel bir görünüm kazandırıyor. Özellikle havuz başı düğünleri için ideal bir tercih.
https://www.essensedesigns.com/stella-york/wedding-dresses/6750/
  • Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzde olabildiğince gösterişli olmak istiyorsanız kat kat kesimin yanı sıra pırıltılı işlemeler ve kalın bir kemer de tercih edebilirsiniz. Elbette bunu dengelemek için sade takılar ve sade bir saç modeli tercih etmeyi de ihmal etmeyin.
https://www.hitched.co.uk/wedding-planning/bridalwear-articles/tiered-wedding-dresses/
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply