Yaz Düğünleri İçin En Harika 10 Düğün Pastası

Düğün hazırlığı yapan gelin adayları için gelinlikten sonra belki de en önemli şey düğün pastasıdır. Bir düğün teması belirlediyseniz mekan süslemesi, gelin çiçeği gibi detayların yanı sıra pastanızın da bu temaya uyması gerekir. Eğer bir yaz düğünü planlıyorsanız düğün pastası için de yazın enerjisine uygun modeller tercih etmenizde fayda var. O halde karar vermenize yardımcı olacak birbirinden güzel düğün pastası modellerine geçelim mi?

7fde4855c4824e04c22d022388dcc9f5--summer-wedding-cake-ideas-simple-summer-wedding

Şık bir mekanda bir yaz düğünü planlıyorsanız bu sade olduğu kadar şık düğün pastası harika bir seçenek. 4 katlı ve siyah şeritli bu pastanın üzerindeki nar çiçeği rengindeki güller yazın enerjisini taşıyor.

anna-colby-2040_vert

Bahar ve yaz aylarında düğün yapacak olanların ilk tercihi bir kır düğünüdür. Eğer siz de kır düğünü organizasyonu yapıyorsanız bu harika renklere sahip kır çiçekleriyle süslenmiş düğün pastası tam da size göre.

jaya-jordan-mwds108258-0709_vert

Düğününüzde farklılık istiyorsanız bu yaz meyveleriyle süslenmiş muazzam düğün pastasına bayılacaksınız.

yummy-summer-wedding-cakes-39

Hem yaz düğününe uygun hem de şık bir pasta istiyorsanız bu pudra pembesi ve süslemeli pasta harika bir seçenek olabilir.

bb0dae11b59b35f840820e758d1fa525--summer-wedding-cakes-cake-wedding

Yaz düğün pastalarında genellikle çiçek kullanılıyor olsa da çiçeklere en çok yakışan detay hiç kuşkusuz yeşil yapraklardır. Sizde şık bir bahçede bir düğün için böyle bir düğün pastası tercih edebilirsiniz.

Summer-Wedding-Cakes-Photossummer-wedding-cake-ideas6

Yaz demek rengarenk çiçekler demek. Düğün pastanızın çok sade ve renksiz olmasını istemiyorsanız rengarenk bir pasta tasarımını da tercih edebilirsiniz.

004d10383d8ee6a534d8e2fb07b03d05--pink-summer-wedding-pink-wedding-cake

Salaş bir kır düğünü yerine şık bir restoran düğünü ya da havuz başı düğünü organize ettiyseniz ve gelinliğinizden makyajınıza kadar her bir detay gösterişliyse bu pasta en ideal seçim olacaktır.

15326-Summer-Wedding-Cake

Hem gösterişli hem de sevimli bir pasta tercih edenler için bu büyük çiçekli ve yeşil şeritli düğün pastası harika bir seçenek.

yummy-summer-wedding-cakes-26

Mint yeşilinin yaz düğünleri için en çok tercih edilen ve en sevilen renk olduğunu biliyor muydunuz? Bu hem soft hem de asil rengi düğün pastanızda tercih edebilirsiniz.

8517795ea8ee1aa1fc188f9f774f63f4--wedding-cake-summer-wedding-cake-tropical

Sadeliği ile büyüleyen, renkleri ile baş döndüren bu muazzam düğün pastası, düğününüzde sizden sonra en güzel şey olabilir!

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply