Yaz Davetleri İçin Elbise Önerileri

Selamlar,

Uzun süredir moda yazılarıma ara vermiştim. Yalnızca moda yazılarıma değil aslında genel olarak yazılarıma ara vermiştim. Bunun şahane yeni editörlerimizin performanslarıyla da alakası yok değil tabi ama  benimki biraz da evliliğe alışmaya çalışan her kadının geçtiği bir süreç sanırım. Ev, iş, eş uyumunu sağlamak sandığımdan daha zorlu bir süreç oldu. Devamlı bir tempo tutturmak bazen zor olabiliyor.

Lupita Nyong'o 'nun Golden Globe ödüllerinde giydiği bu elbise hoş bir boğaz düğünü için ideal.
Lupita Nyong’o ‘nun Golden Globe ödüllerinde giydiği bu elbise hoş bir boğaz düğünü için ideal.

Baharın gelmesiyle birlikte hayatımızda bir yaza hazırlık söz konusu her yıl. Evde, işte, üstümüzde başımızda hep var bu yenilik telaşı. Yeniyi, farklı olanı, stilleri hep anlatıyrouz zaten ama bugünkü dönemsel bir yazı. Her yıl genelde Mayıs ayına geldik mi biz kadınları bir telaş alır doğrusu. En yakın arkadaşımın nişanında ne giyeceğim, kuzenimin düğününde ne renk bir elbise bulmalıyım, mezuniyet geldi en, gecenin güzel kız ben olmalıyım vs. vs.

Ben de sizin bu telaşınıza biraz yardımın olur mu diye dünyaca ünlü modacılardan kesenize uygun olan dikkat çekici tasarımlara kadar bir mezuniyet dosyası hazırladım. Görsellerin sağ tarafında minik bir ok göreceksiniz oraya tıklayınca devamını görebilirsiniz elbiselerin.

Daha genç kızlar için kısa elbiseleri öneririm özellikle pembe ve tonları masum güzelliğinizi ortaya çıkaracak.

Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.