Victoria Beckham 2014-2015 Sonbahar Kış Kreaksyonu

Victoria Beckham, 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu tanıttı. Büyük bir merakla beklenen kreasyon New York Moda Haftası’nda büyük ilgi topladı.

Eskinin Lüsk Baharat lakaplı Spice Girl’ü lakabını hakkını veriyor doğrusu. Benim de büyük bir beğeniyle takip ettiğim bir çizgisi olan Victoria Beckham’ı kutluyorum. Aslına bakarsanız bu kadar param var çocuk yapar yan gelir yatarım zihniyetiyle olmadığı için kendisini ayrıca tebrik ediyorum. Senelerce Spice Girls’ün vurguladığı  Girl Power fikrini ortaya kendi kariyeriyle ortaya koyuyor doğrusu. Bu kreasyondaki erkeksi çizgiler de yine Victoria Beckham giyinen kadınlara daha güçlü bir duruş veriyor doğrusu.

Kreasyon yine minimalist çizgiler ve renkler taşıyor. Zincir detaylı uzun yelekleri ve paltoları en beğendiğim parçalar oldu. Bu sade ve siyah beyaz renkler özellikle Zara’nın geçirdiğimiz kış serisinde ön plandaydı. Önümüzdeki sezonda da yine sadelikten yana olacağız galiba.

 

[imagebrowser id=211]

 

Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.