Uygun Fiyatlı Makyaj Bazı Önerileri

Makyaja başlamadan önce cildi hazırlayan, gözenekleri küçülten, matlaştıran ya da makyajın kalıcılığını arttıran makyaj bazları son zamanlarda makyajın olmazsa olmazı haline geldi. Siz de ten ürününün kalıcılığını arttırmak ve cildinizin pürüzsüz görünmesini sağlamak için mutlaka makyaj bazı kullanmalısınız. İşte sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı makyaj bazı önerileri.

  • Karma veya yağlı bir cildiniz varsa cildinizin parlamasını kontrol altına almak için bu matlaştırıcı makyaj bazını kullanabilirsiniz. Makyajın kalıcılığını arttıran ve mat bir görünüm veren uygun fiyatlı harika bir primer.
uygun fiyatlı makyaj bazı

Pretty By Flormar Mattifying Primer (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Aynısefa çiçeği içeren bu makyaj bazı fondötenin ciltte pürüzsüz durması için cildi nemlendiriyor ve harika bir zemin oluşturuyor.
uygun fiyatlı makyaj bazı

Beaulis Calendula Beauty Oil Nemlendirici Makeup Primer 999 Transparan (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Siyah kil içeren formülü ile gözeneklerin görünümünü azaltan ve cildi pürüzsüz gösteren harika bir primer.
uygun fiyatlı makyaj bazı

essence Prime+ Studio Mattifying +Pore Minimizing Primer (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • İnce çizgileri doldurup, gözenekleri küçülten bu makyaj bazı da uygun fiyatlı makyaj bazı önerileri arasında en iyilerinden.

wet n wild CoverAll Face Primer Makyaj Bazı Partners in Prime (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Renkli makyaj bazı olduğu için tek başına bile cildi güzel gösteren bu baz, fondötenden önce uygulandığında da cildi pürüzsüz gösteriyor.

Rimmel London#Insta Flawless Skin Tint 006 Light Medium (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Keçi sürü içeren bu makyaj bazı cildi nemlendiriyor ve pürüzlü görünümü yok ederek fondötenin ciltte harika görünmesini sağlıyor.

Cecile Nature Goat Milk Beauty Primer (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply