Üşümeden Şık Kalmanın Formülü; Peluş Kaban Modelleri

Son zamanlarda moda dünyasında sıcak kalmak çok kolay. Eğer hem stil sahibi görünmek hem de soğuk kış günlerinde sıcak kalmak istiyorsanız mutlaka birkaç tane peluş kaban edinmelisiniz. Vitrinleri süsleyen bu pofuduk kabanlar hem sportif hem de şık şekilde kombinlenebiliyor. Pastel tonlardan canlı renklere kadar sayısız modele sahip peluş kabanların en güzel modellerini sizin için derledik.

  • Peluş kaban modelleri arasında en beğenilenler kuşkusuz pastel tonlar oldu. Bebe mavisi bir peluş kabanı günlük olarak dilediğiniz şekilde kombinleyerek stil sahibi görünebilirsiniz.

Diane von Furstenberg Fluffy Faux Fur Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Daha cool kombinler yapmak istiyorsanız ofis stiline de uyum sağlayacak bordo tonlarında peluş kabanları tercih edebilirsiniz.

MKT Studio Marili Faux Fur Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • 2019 kış sezonuna damga vuran renklerden biri de beyaz. Siz de beyaz kombinler yapmayı seviyorsanız beyaz bir peluş kaban edinebilirsiniz.

Kenneth Cole New York Textured Faux Fur Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Toprak tonlarındaki peluş kabanları daha kolay kombinlemek mümkün. Hem kot pantolonlarla hem de şık elbiselerle birlikte giyebilirsiniz.

kensie Faux Shearling Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Daha sportif bir peluş kaban arıyorsanız bomber ceketlere mutlaka göz atmalısınız.

Forever 21 SHACI Faux Fur Bomber Jacket (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Pudra pembesi peluş kaban modelleri de hem günlük hem de özel günler için tercih edebileceğiniz harika kabanlar arasında yer alıyor.

New York & Company Faux-Fur Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Minimalist bir tarzınız varsa gri bir peluş kaban ile hem sıcak kalabilir hem de sade kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sosken Gita Sherpa Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Üşüme oranınıza göre uzun ve daha kalın modelleri tercih edebilirsiniz.

Reversible Shearling Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kısa boyluysanız bacaklarınızın daha uzun görünmesi için kısas peluş kaban modelleri daha yerinde bir tercih olacaktır.

Diane Von Furstenberg Collared Faux Fur Jacket (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Sizin için seçtiğimiz bu peluş kabanlardan en sevdiğiniz hangisi?

Apparis Sophie Faux Fur Coat (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.