Ünlülerden Yılbaşı Makyajı İlhamı

Size ünlülerden yılbaşı makyajı ilhamı getirdik. Bazen ünlülerden ilham almak kendimizi daha iyi hissettirir. Eğer siz de katılacağınız yılbaşı partisinde nasıl bir makyaj yapacağınıza karar veremediyseniz ünlülerin makyajlarında ilham almaya ne dersiniz?

İşte sizin için seçtiğimiz bazı ünlülerin en sevilen makyaj görünümleri.

Kendall Jenner

Kendall Jenner ne yapsa yakışır diye düşünüyor olabilirsiniz. Ama güzelce çekilmiş bir eyeliner ve muazzam sürülmüş bir ruj herkese yakışır.

Rosie Huntington

Kırmızı bir kombin yaptıysanız bu büyüleyici kırmızı ruj makyajıyla son noktayı koyabilirsiniz.

Kim Kardashian

Gösterişli ve kusursuz bir makyaj yapmak istiyorsanız bunun ilhamını en iyi Kim Kardashian’dan alırsınız. Bu koyu göz makyajları ve nude ruju seksi bir yılbaşı kombinine oldukça uygun.

Sophie Turner

Game of Thrones dizisinin Sansa’sı Sophie Turner bu metalik mavi göz makyajıyla tam da yılbaşı ruhunu yansıtmıyor mu? Büyüleyici göz makyajını hafif parlak bir ruj ve çok az allık ile tamamlamış.

ünlülerden yılbaşı makyajı
Jennifer Lopez

Özel gün makyajları Jennifer Lopez’den sorulur. Göz alıcı bir elbise tercih ettiyseniz bronz toprak tonlarında far ve takma kirpikler ile gözlerinizi ön plana çıkarın.

ünlülerden yılbaşı makyajı
Lady Gaga

Abartının kraliçesi Lady Gaga’nın çoğu makyajı yılbaşı ruhuna uyuyor. Bu gümüş tonlarında yapılmış göz makyajı ve kırmızı ruju yılbaşına en çok uyanlardan biri.

ünlülerden yılbaşı makyajı
Hailey Baldwin Bieber

Yılbaşında hem çarpıcı görünmek hem de sadeliği korumak istiyorsanız güzeller güzeli Hailey gibi göz makyajınızı çok sade tutup koyu bir kırmızı ruj sürerek bunu elde edebilirsiniz.

Size ilham vereceğini düşündüğümüz ünlülerden yılbaşı makyajı örneklerinden en çok beğendiğiniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply