Ünlü Stili : Kim Kardashian

Önümüzdeki günlerde ünlü şarkıcı Kanye West ile gerçekleşecek olan düğünü için son derece yoğun günler geçiren Amerikalı reality show yıldızı Kim Kardashian hayatı ve yaptıklarıyla anılmasının yanında giydikleriyle ve stiliyle de adından çokça bahsettiren bir isim.

”Reklamın iyisi kötüsü olmaz.” sözünün deyim yerindeyse ekmeğini en çok yiyen isim de diyebiliriz Kardashian için. Çünkü kendisini sevenler ve takip edenler kadar hiç sevmeyenler, her yaptığını kınayanlar ve her giydiğini eleştirenler de var.

Şaşırmamak gerekir ya Google’a Kim yazmaya başladığınız anda bunu mu demek istediniz alternatifi olarak ”dekolte” kelimesinin çıkması ünlü yıldızın tarzıyla ilgili ipuçlarını bize vermeye başlıyor. Seçimini genellikle göğüs dekoltesinden yana kullanan Kim Kardashian, büyük göğüs ve kalçaya sahip olmayı çok başarılı bir şekilde kullanıyor.

PicsArt_1399235964614

Kalçalarıyla tanınan güzel yıldızın yüksek bel eteklerle arası çok iyi haliyle. Onları crop-toplarla kombinleyen Kim’in farklı farklı parçaları birleştirmektense alt üst takımlara gardırbunda daha çok yer verdiğini söyleyebiliriz.

rs_634x1024-140312173415-634.Kim-Kardashian-Dash-Opening-Miami.ms.031214

Klasik siyah-beyazın dışına çıktığını görmek zor olsa da zaman zaman canlı renkleri çok da başarılı bir şekilde kullanıyor. Renkli giyindiğinde kontrast yapmaktan kaçındığını anlamak zor degil. Aşağıdaki fotoğrafta da yeşil elbisesiyle uyumu garantilemek adına mavi topuklu ayakkabı tercih ettiğini görüyorsunuz. İddialı mı değil mi siz karar verin…

Kim-Kardashian-Neone-Chris-Humpries

Son dönemin en çok tercih edilen parçalarından biri olan yırtık jeanleri Kardashian da günlük hayatında tercih ediyor; basic bir beyaz tişört ve geride bıraktığımız kışın gözde parçası giant paltosuyla tamamlayarak sade bir şıklık yaratmayı çok iyi biliyor.

kanye-west-kim-kardashian-glamour-21nov13-splash_592x888

Giyimi kadar saç stiliyle de genç kızların yakın takibinde olan Kardashian yaratıcı saç aksesuarları kullanmayı seviyor. Fotoğrafta at kuyruğu yaptığı siyah saçlarına altın sarısı bir kolye takarak hem zarif hem de alışılmışın dışında bir görünüm elde etmiş.

hbz-kim-kardashian-wedding-hair-02-md

Saçlarının boyunu pek değiştirmekten yana olmayan Kardashian uzun saç modelleriyle birçok geline de ilham kaynağı oluyor. Özellikle sıkça kullandığı yandan modeller romantik gelin adaylarına kurtarıcı bir örnek oluyor. Kuaföre gittiğinizde “Kim Kardashian modeli istiyorum.” gibi konuşmalara tanık olmanız kaçınılmaz.

hbz-kim-kardashian-wedding-hair-10-md

Son dönemlerde tarzında sadeleşmeye gittiğini farkettiğimiz yıldızımızın bu değişikliğinin çok süreceğini sanmıyorum. Dekolte denince akla gelen ilk isimlerden olan Kim’in gelinliği hatta gelinlikleri de en çok merak edilenler arasında. Burada da Kardashian’ın zor görebileceğimiz son derece sade ve şık bir kombinasyonu var. Ne diyorsunuz, onu böyle görmeyi mi tercih edersiniz?

kimkirimiz_460

1337ef40845be155e9739e4cc82604d5_k (Bir fotoğraf çekiminde Audrey Hepburn kılığına giren Kim Kardashian)

Kim Kardashian stiliyle ilgili merak ettiğiniz detaylar için galeriye göz atabilirsiniz.

[imagebrowser id=259]
İzlem Küsmen

İzlem, Marmara Üniversitesi İşletme son sınıf öğrencisi olarak aramıza katıldı. Yazı yazmayı, blog tutmayı ve okumayı çok sevdiğinden midir nedir kendisinin yerinin Kadınım Mutluyum safları olduğunu düşünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız İzlem'i takip edin! Google+

No Comments Yet

Leave a Reply